lekarz Irena Fąfara

Wenerolog, Dermatolog

1,3
1,1

Słabiutko plakac suw chciało jak mnie potraktowala. Wręcz zostalam wypchnięta z gabinetu. Pomocy żadnej nawet pytania po co przyszlam

Macie racje byłem u niej i już tam nigdy nie pójdę ta pani powinna już iść na emeryturę i dać miejsce komuś komu zależy na pomocy

To, że ta lekarka pracuję to cud, chamskie obycie, zero kultury, nie wie co się do niej mówi, obraża pacjenta, fatalny wywiad i komunikacja. Nie konsultuje leczenia z pacjentem i na siłę przepisuje leki. Nie polecam i radzę innym unikać jej na kilometr. Bardzo źle i lekceważąco traktuje pacjenta, dziwie się że taka osoba może wykonywać zawód zaufania społecznego. NIE POLECAM!!!!!

Kompletna porażka, jestem przerażona naszą służbą zdrowia..zero zainteresowania pacjentką, żadnego badania, obejrzenia problemu. Cała wizyta może 2 minuty. Pani doktór jedynie bierze karteczki i coś sobie pisze podczas wywiadu. Gdyby nie prywatne gabinety nie wiem jak leczyło by się nasze społeczeństwo:(

Zdecydowanie zgadzam się z przedmócami. Pani "doktor" jest opyskliwa i nieuprzejma w stosunku do pacjenta. Nie tłumaczy chorób, nawet nie bada chyba że rzucenie okiem na pacjenta z odległości 2 metrów można tak nazwać. Tak niekompetentnego i oschłego lekarza nigdy nie spotkałam. ODRADZAM

Szybko i powierzchownie. Polecam przyjść wcześniej, bo w godzinach późniejszych trudno zastać. Pozdrawiam.

Leczyłem się u tej Pani dosyć długo i jedynie co mogę powiedzieć to bardzo nie przyjemna nie ma czasu dla pacjenta o wyleczeniu nie wspomnę strata czasu, pieniędzy na leki i nerwów.

Daremna, opryskliwa, a dla pacjenta ma aż 1 minutę, tak że nie ma szans na zapoznanie się ani chęci pomocy!!!

Ostrzegam przed wizytą u tej antypatycznej i niekompetentnej Pani doktor. Moja noga już u niej nie postanie!

Zdecydowanie nie polecam wizyt u tej pani doktor.Nawet nie spojrzała, lek wypisała- zresztą nie pomógł.