lekarz Irena Fąfara

Wenerolog, Dermatolog

1,3
1,1

To, że ta lekarka pracuję to cud, chamskie obycie, zero kultury, nie wie co się do niej mówi, obraża pacjenta, fatalny wywiad i komunikacja. Nie konsultuje leczenia z pacjentem i na siłę przepisuje leki. Nie polecam i radzę innym unikać jej na kilometr. Bardzo źle i lekceważąco traktuje pacjenta, dziwie się że taka osoba może wykonywać zawód zaufania społecznego. NIE POLECAM!!!!!

Kompletna porażka, jestem przerażona naszą służbą zdrowia..zero zainteresowania pacjentką, żadnego badania, obejrzenia problemu. Cała wizyta może 2 minuty. Pani doktór jedynie bierze karteczki i coś sobie pisze podczas wywiadu. Gdyby nie prywatne gabinety nie wiem jak leczyło by się nasze społeczeństwo:(

Ja również przychylam się do wcześniejszych opinii. Czeka się długo mimo umówionego terminu a nawet godziny przyjęcia. W gabinecie byłam może z 2 minuty, informacje musiałam wyciągać sama, odpowiedzi chaotyczne i zdawkowe. Do wymuszonego obejrzenia znamienia doszło z wielkim bólem i obrzydzeniem, paznokcia u stopy nie obejrzała wogóle, bo i tak trzeba zbadać. Badanie w Sosnowcu po wynik musiałam przyjść na kolejną wizytę - był negatywny, straciłam pół dnia niczego się nie dowiedziałam. A jak pani doktor nerwowo wyczytuje aż pacjenci w poczekalni podskakują. TRAGEDIA wręcz ostrzegam - szkoda nerwów i czasu. NAJGORSZY LEKARZ U JAKIEGO BYŁAM.

Zdecydowanie zgadzam się z przedmócami. Pani "doktor" jest opyskliwa i nieuprzejma w stosunku do pacjenta. Nie tłumaczy chorób, nawet nie bada chyba że rzucenie okiem na pacjenta z odległości 2 metrów można tak nazwać. Tak niekompetentnego i oschłego lekarza nigdy nie spotkałam. ODRADZAM

Leczyłem się u tej Pani dosyć długo i jedynie co mogę powiedzieć to bardzo nie przyjemna nie ma czasu dla pacjenta o wyleczeniu nie wspomnę strata czasu, pieniędzy na leki i nerwów.

Słabiutko plakac suw chciało jak mnie potraktowala. Wręcz zostalam wypchnięta z gabinetu. Pomocy żadnej nawet pytania po co przyszlam

Macie racje byłem u niej i już tam nigdy nie pójdę ta pani powinna już iść na emeryturę i dać miejsce komuś komu zależy na pomocy

Pani doktor wzbudziła we mnie tak silne emocje, że postanowiłam się nimi podzielić. Opryskliwa, wyniosła, ignorująca pacjenta i traktująca go protekcjonalnie. Moja wizyta trwała 2 minuty. Absolutnie nie interesowały jej możliwe przyczyny moich dolegliwości i to co mam do powiedzenia. Nawet mnie nie obejrzała. Na kolejne pytania dotyczące stosowania leku i recepty odpowiadała grymasem twarzy świadczącym o wielkim bólu jaki sprawia jej uprawianie tego zawodu. Tak niekulturalna osoba nie pogrzałaby długo stanowiska pracy w jakiejkolwiek innej branży. A zatem ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Daremna, opryskliwa, a dla pacjenta ma aż 1 minutę, tak że nie ma szans na zapoznanie się ani chęci pomocy!!!

Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wręcz musiałam zażądać żeby mnie zbadała bo by się nie ruszyła z fotela. Nie patrzy na pacienta, nie słucha, nie wyjaśnia nie tłumaczy. Zmarnowany czas. Wyszłam po 2 minutach z niczym. Muszę czekać następne 2 miesiące na wizytę u innego dermatologa.