lekarz Irena Fąfara

Wenerolog, Dermatolog

1,3
1,1

Pani doktor podała mi leki na grzybicę paznokcia bez badań, oglądając go z odległości 1 metra. Wyleczyła mnie przez przypadek. Wizyty trwały max. 2 minuty.

Ja również przychylam się do wcześniejszych opinii. Czeka się długo mimo umówionego terminu a nawet godziny przyjęcia. W gabinecie byłam może z 2 minuty, informacje musiałam wyciągać sama, odpowiedzi chaotyczne i zdawkowe. Do wymuszonego obejrzenia znamienia doszło z wielkim bólem i obrzydzeniem, paznokcia u stopy nie obejrzała wogóle, bo i tak trzeba zbadać. Badanie w Sosnowcu po wynik musiałam przyjść na kolejną wizytę - był negatywny, straciłam pół dnia niczego się nie dowiedziałam. A jak pani doktor nerwowo wyczytuje aż pacjenci w poczekalni podskakują. TRAGEDIA wręcz ostrzegam - szkoda nerwów i czasu. NAJGORSZY LEKARZ U JAKIEGO BYŁAM.

Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wręcz musiałam zażądać żeby mnie zbadała bo by się nie ruszyła z fotela. Nie patrzy na pacienta, nie słucha, nie wyjaśnia nie tłumaczy. Zmarnowany czas. Wyszłam po 2 minutach z niczym. Muszę czekać następne 2 miesiące na wizytę u innego dermatologa.

To po co chodzicie do takiej miernoty??!! Ludzie nie umiecie szukać innych lekarzy?!

Najgorsza jak mogła się trafić. Miejmy tylko nadzieję że kiedyś ona też tak zostanie potraktowana.

Pani doktor wzbudziła we mnie tak silne emocje, że postanowiłam się nimi podzielić. Opryskliwa, wyniosła, ignorująca pacjenta i traktująca go protekcjonalnie. Moja wizyta trwała 2 minuty. Absolutnie nie interesowały jej możliwe przyczyny moich dolegliwości i to co mam do powiedzenia. Nawet mnie nie obejrzała. Na kolejne pytania dotyczące stosowania leku i recepty odpowiadała grymasem twarzy świadczącym o wielkim bólu jaki sprawia jej uprawianie tego zawodu. Tak niekulturalna osoba nie pogrzałaby długo stanowiska pracy w jakiejkolwiek innej branży. A zatem ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

FATALNIE! Brak jakiejkolwiek uprzejmości dla pacjenta. Bez diagnozy przepisuje recepty nie tłumacząc nic, wizyty są bardzo krótkie i oschłe. Nie odpowiada na pytania, które się zadaje. Pacjent wychodzi z gabinetu niezadowolony i niedoinformowany. Tyle na temat tego lekarza.

zero uprzejmości , O K R O P N A , nie powinna wykonywać tego zawodu,nie ogląda chorych miejsc, nie przeprowadza wywiadu , widząc pacjenta w drzwiach już wie co przepisać, NFZ powinien przestać płacić tej pani,czeka się miesiąc na wizytę a potem minuta w gabinecie, nie odpowiada na pytania pacjenta, NIGDY więcej do niej nie pójdę

Bardzo nie uprzejma i lekceważąca pacjenta. Miałam wrażenie, że robi wszystko na "odczep". Byłam w gabinecie może 2 minuty. Szczerze odradzam!!!!!!!!!

bardzo droga nie polecam jest nie uprzejma i doprowadza mnie do migreny droba jak cholera kończe swój komentrz i nie mam nic więcej do powiedzenia dno i wodorosty