lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

Wspanialy lekarz jak i czlowiek. Polecam i zycze nam, pacjentom, wiecej takich specjalistow z wiedza, podejsciem do pacjenta i dobrocia

Bardzo miły i sympatyczny internista. Zaproponowała konkretne leczenie. Podpowiedziała też alternatywne metody leczenia, tańsze leki. Wytłumaczyła wszystko i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania.

Wizyta merytoryczna i sprawnie przeprowadzona, co jest bardzo ważne. Pani doktor serdeczna, profesjonalna, cierpliwa.

Bardzo dobra fachowa pomoc, udzielona szczegółowa porada lekarska, dokładnie przeprowadzone badanie.

Z pełnym przekonaniem polecam opiekę dr Fengler. Jesteśmy wieloletnimi pacjentami razem z rodziną i uważamy panią doktor za rzetelnego i sumiennego fachowca. Zdrowie i dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Serdecznie polecam 

Byłam na wizycie po raz pierwszy - z tzw. polecenia i jestem pod wrażeniem, wyszłam przebadana od stóp do głów, spokojniejsza, z wrażeniem, że człowiek jednak coś dla lekarza znaczy. Pani dr wykazała również brak pośpiechu, uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie oraz każdą (zasianą przez internet) wątpliwość. Osobowość i podejście p. dr Ireny Fengler sprawia, że pacjent odczuwa ulgę, poczucie bezpieczeństwa oraz oddanie swojego zdrowia we właściwe ręce, dziękuję - Asia S.

bardzo kompetentny lekarz, skupiony na swojej pracy i problemach pacjenta. Pani dr Irena Fengler rozmawiała ze mną ponad pół godziny, dokładnie wypytując o wszystkie szczegóły moich schorzeń. Dzięki temu wyszły na jaw moje inne problemy zdrowotne, które wreszcie udało się zidentyfikować. Mam pełne zaufanie do pani doktor. Polecam

Leczę się od dłuższego czasu w Medixie i powiem może nieco przewrotnie, ale wcale nie jestem zaskoczona miłą i życzliwą obsługą. Powiem więcej. Jestem do niej przyzwyczajona. Możliwe, że personel kliniki mnie rozpuścił :) ale nigdzie nie znalazłam takiej przyjacielskiej, wręcz rodzinnej atmosfery. Dr Irenka z jednej strony przemiła, a z drugiej niezwykle kompetentna. Każda wizyta przebiega sprawnie i szybko. Zawsze znajdzie chwilkę na pogaduchy.

Doświadczenie i duża empatia. Z całego serca polecam DR Fengler. Myślę , że pani dr na tę pozytywną opinię sobie zasłużyła. Na wizycie czułam , że jestem dla niej najważniejsza. Nie dała mi odczuć ze jestem kolejną jednostką chorobową. Dużo zdrowia dla Pani życzę.

Leczymy się całą rodziną w przychodni MEDIX. Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania, oby więcej takich lekarzy, wszystko wytłumaczy i chętnie zleci badania. To prawdziwy lekarz, który nie zgaduje i nie eksperymentuje.

Wciąż poszukujesz "EKG Wrocław"?

Rafał Kleczyk

51-113 Wrocław

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

NZOZ "VITA" Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów Przychodnia Ogólnolekarska
ulica Oławska 15
Wrocław