lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

Lekarka przeprowadza szczegółowy wywiad i słucha pacjenta. Dokładnie mnie zbadała, i wyjaśniła co i jak. Podałą zalecenia

Badanie i uzyskana informacja od dr Ireny Fengler na temat mojej dolegliwości były bardzo zadowalające. Przepisane lekarstwa po 2 dniach już działały. Dziękuję za pomoc.

Dobry specjalista, potrafi wysłuchać pacjenta i zajmuje się nim b. dokładnie. Wypyta o wszystkie dolegliwości. Nie patrzy na zegarek. Szybko zlokalizował przyczynę choroby.

Wizyta u Pani doktor bardzo konkretna. W sposób cierpliwy i rzetelny wytłumaczyła przyczynę mojego schorzenia, potem podała sposób leczenia. Szczerze polecam Panią Fengler

Byla to moja pierwsza wizyta u dr Fengler..i mogę już powiedzieć że to lekarz kompetentny ,bardzo uprzejmy, delikatny - bardzo polecam..napewno bede polecać.

Bardzo miły i sympatyczny internista. Zaproponowała konkretne leczenie. Podpowiedziała też alternatywne metody leczenia, tańsze leki. Wytłumaczyła wszystko i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania.

Wizyta merytoryczna i sprawnie przeprowadzona, co jest bardzo ważne. Pani doktor serdeczna, profesjonalna, cierpliwa.

Bardzo dobra fachowa pomoc, udzielona szczegółowa porada lekarska, dokładnie przeprowadzone badanie.

Wspanialy lekarz jak i czlowiek. Polecam i zycze nam, pacjentom, wiecej takich specjalistow z wiedza, podejsciem do pacjenta i dobrocia

Jedyny internista, któremu ufam. Korzystałem wielokrotnie i nadal korzystam. Polecam doktor Irene Fengler