lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

SUPER MIŁA PANI DOKTOR . TAK WSPANIAŁEJ SUPER SPECJALISTKI NIE SPOTKAŁAM W SWOIM ŻYCIU, DIAGNOZY TRAFNE A LEKI DOBRZE DOBRANE.

bardzo dobry lekarz chodze do niej od lat . Pani doktor jest dobrym i godnym polecenia internistą, polecam

Świetny lekarz! Polecam wszystkim. Bez stresu, za to ze szczegółowym badaniem i dokładnymi odpowiedziami na wszystkie pytania:)

Przechodząc różne okresy w moim życiu jako pacjenta , obserwowałam pracę i zaangażowanie dr Fengler. Podobało mi się to, że zawsze miałam stawiane trafne diagnozy i dobierane skuteczne leki. Nigdy nie czułam się jak intruz w gabinecie. Pani Fengler ma miłe i indywidualne podejście do pacjenta. I to mi się podoba. Pozdrawiam

Dr Fengler leczy mnie od zawsze, ma kompleksowe podejście do spraw zdrowotnych i nie raz wyciągała mnie z różnych chorób – zawsze mogę na nią liczyć i nigdy nie spotkałam się z odmową. POLECAM !!! Dominika

Zapisałam się na profilaktyczną wizytę do Pani Ireny Fengler. Byłam u niej pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. P. Dr to miły i konkretny lekarz, bada z wyczuciem, wyjaśnia wszelkie problemy i watpliwości. Dziękuję - Hania

Znam Panią Irenę od bardzo dawna. Byłem i jestem jej pacjentem od kilku ładnych lat. To doskonały fachowiec. Również mam same dobre wspomnienie związane z tym lekarzem. Pozdrawiam Panią - Jan

Bardzo dba o pacjenta. Wprowadza luźną atmosferę, nowoczesna przychodnia. Miła atmosfera. Mogę wszystkim polecić doktor Fengler jako internistę!

Dołączam się do opinii. Pani doktor Irena jest świetnym fachowcem, skuteczny lekarz, łatwy w kontakcie. Wiele razy pomagała nam i leczyła różne przypadki w mojej rodzinie i zawsze z dobrym rezultatem. Ufamy jej całkowicie.

Super, super i jeszcze raz super. Super profesjonalnie, sympatycznie, skutecznie i na najwyższym poziomie.Na pewno bede pojawiać sie zdecydowanie częsciej u Doktor Ireny Fengler w przychodni Medix na Hirszfelda. Dzięki.