lek. dent. Irena Firlej

2,6

Profesjonalizm nie spóźnia się dobrze wykonuje zabiegi tanio i bardzo miłe podejście do pacjętów dla każdego się osobno wysila

Byłem u Pani Ireny Firlej i było wszystko w porządku więc nie wiem czemu tak słabo oceniacie.Jest bardzo dobrze dostawałem plombę i od 5 lat się trzyma.

Niestety nie można dać 0 punktów...absolutnie nie polecam. Skandaliczne zachowanie. Jeśli ktoś chciał by się wybrać z dzieckiem - odradzam! Odnoszę wrażenie, że lekarze mają chyba nadmiar pacjentów i za dużo pieniążków...podejściem do mojego dziecka byłam oburzona-to mało powiedziane. Podpisuję się również pod pierwszą opinią.

Zdecydowanie nie polecam!!!! Brak kultury osobistej, zero kontaktu i brak reakcji na to co się do niej mówi. Jeśli chodzi o wykonanie usługi to uważam za kompletną porażkę!!! Plomba założona w sposób bardzo niechlujny i jak na kogoś w takim fachu coś takiego nie powinno mieć miejsca- ale cóż kolejka była więc pewnie Pani się śpieszyło!!! Mimo tego zdecydowałem się na kolejną wizytę i również nic się nie zmieniło!!! Totalna porażka...

Byłem u doktor Firlej ze standardowym problemem - założenie wypełnienia. Cały zabieg trwał ok 15-20 minut i ogólnie wynik nie budzi zastrzeżeń (jak dotąd). Co innego podejście Pani doktor do pacjenta. Poza tym, ze sporo się spóźniła, to nawet nie przeprosiła za to czekających w kolejce ludzi. Usłyszałem od niektórych, że niestety często to się zdarza. Każdy przyjmowany był w pospiechu, wszelkie pytania były traktowane obcesowo i zbywane. Nie polecam.