lekarz Irena Grześkowiak

Internista, Lekarz rodzinny

1,3
1,3

Beznadziejna lekarka. Przyszłam do niej że szczekajacym kaszlem . Jak to Pani doktor stwierdziła " samo przyszło samo się skonczy"....Nie polecam.

Po prostu nie polecam. Jeśli masz problemy zdrowotne to ten lekarz na pewno tobie nie pomoże. NIE POLECAM

Beznadziejna lekarka, zero zainteresowania pacjentem. Dobra jedynie do wypisywania recept dla wszystkich takich samych. Ojciec - objawy covidowe, nie zleciła testu , dała antybiotyk na anginę bez sprawdzenia absolutnie niczego. Siostra jak się okazuje kilka lat temu odesłana dwa razy do domu z ostrym zapaleniem płuc. Wstyd.

Ojciec - objawy covidowe, nie zleciła testu
, dała antybiotyk na anginę bez sprawdzenia absolutnie niczego.

Wstyd.