Irena Jałowiec

2,9
2,9
2,7
2,7

Tragiczne podejście do pacjenta, wszystko robi z łaską, chamsko, zero wytłumaczenia, po wizycie zmuszony jestem do pójścia do lekarza ponownie - prywatnie. Najgorsze jest to że wystawione gwiazdki to nie przesada.

Mam obecnie już 19 lat, ale miałam "przyjemność" mieć z tą osobą kontakt jako nastolatka. Miałam nieciekawe wyniki cukru i tarczycy. Zbagatelizowała to, nie zleciła dalszych badań i leczenia. Dziękuję "pani dr" bo teraz muszę się leczyć na cukrzycę i tarczycę i inne poważne zaburzenia hormonalne, które zrujnowały mój organizm, w tym serce. Gdyby mnie leczyła parę lat temu, to wielu powikłań by nie było. Gdybym nie trafiła w porę do szpitala i do LEKARZA a nie "LEKARZA" to byłoby ze mną naprawdę kiepsko. Drodzy rodzice, jeżeli macie możliwość- zabierzcie dziecko do innego lekarza, zwłaszcza, jeśli widzicie niepokojące objawy, mogące świadczyć o zaburzeniach hormonalnych! Uniknicie koszmaru, który ja przeszłam.

Pomocna. Kompetentna osoba wie jak leczyc w odroznieniu od innych pseudospecjalistow.jestem pod wrazeniem wiedzy Pani Doktor. Przy tym dobry czlowiek.

Bardzo dobry lekarz pomaga pociesza służy radą i pomocą, można też poradzić się telefonicznie, nigdy nie odmawia pomocy

Nie rozumiem i jestem oburzony ! jak tak kiepski lekarz i niegodziwy czlowiek _ mogl zostac wybranym wsrod tych lepszych ! KOmpetencje lekarskie p, >>dr >>sa kiepskie i chyba ktos odpowiedni jej w tym pomogl . Owszem potrafi :grac : osobe bardzo mila jak ma w tym interes_ natomiast w gruncie rzeczy jest osoba bezwgledna, bezduszna , bez serca kopiaca lezacego _ Coz to za pomylka !!!!!!Wszyscy lekarze tylko nie ten!!!_ wie,m bo leczyla moje dziecko

Uważam panią doktor za fajną, miłą osobę. Uśmiechnięta, pożartuje... wyjaśni wszystko.

Niestety moja opinia będzie negatywna. Trafiłam do tej pani w wieku około 14 lat. Miałam niedoczynność tarczycy, problemy z trądzikiem, wagą i podwyższoną glukozą we krwi. Niestety ta "pani dr" zbagatelizowała moje objawy, tłumacząc je głupim wiekiem. Miałam wręcz wrażenie, że moje objawy i problemy ją rozbawiły, sugerowała wręcz, że wyolbrzymiam. Nie skierowała mnie na odpowiednie badania. Miałam bardzo rzadko wizyty, które tak naprawdę nie tłumaczyły przyczyn objawów. Byłam u niej na szczęście tylko kilka razy. Na szczęście w porę zaufałam swojej intuicji no i skończyło się na lekarzu prywatnym, który po obejrzeniu wyników badań (zrobionych oczywiście na własną rękę) oraz wysłuchaniu mnie zdiagnozował niedoczynność tarczycy. Niestety po wykonaniu bardziej szczegółowych badan okazało się, że mam również inne zaburzenia hormonalne. Oczywiście "pani doktor" nie skierowałą mnie na badania hormonalne, bo rzecz jasna łatwiej jest zwalić winę na głupi wiek. Nie polecam tej "lekarki" zdecydowanie!