lekarz Irena Kaczmarek-Szrajber

Pulmonolog, Pediatra

BARDZO POLECAM GABINET PANI KACZMAREK-SZRAJBER. REWELACJA, JESTEŚMY ZADOWOLENI. WSZYSTKIM BARDZO POLECAM. ZROBIŁĄ NA NAS IMPONUJĄCE WRAŻENIE. JEST B. KOMPETENTNA. POLECAMY

Bardzo dziękuję dr Irence za pomoc i ludzkie podejście do mojej córci Karolinki, tak bardzo bała się lekarzy - pozdrawiamy Panią dr z CDM Medix na Hirszfelda - Agata G.

Co za bzdurne negatywne opinie, no chyba pisane przez konkurencję!! Ja akurat jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam na tak wspaniałego lekarza i człowieka o wielkim sercu. Dr Irena jest godna zaufania i najwyższego polecenia.

Pani doktor pomogła mi przy dwójce dzieci i jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam, pani doktor poświęca dużo czasu a moje dzieci są zdrowe. Dorota

Odradzam tego lekarza i podpisuję się pod tym obiema rękami.!!!!!!!!!! Bardzo nieuprzejmy, niekulturalny i odpychający człowiek. Kto nie musi, niech lepiej omija tą lekarkę szerokim łukiem. Ja trafiłam do niej z dwumiesięcznym synkiem. Odczyn po szczepieniu na gruźlicę nie podobał się lekarce POZ w naszej przychodni i wysłała nas na Grabiszyńską, aby to sprawdzić i dostać zgodę na kolejne szczepienia. Tylko dlatego trafiliśmy do tej kobiety, gdybym wcześniej przeczytała komentarze na pewno wybrałabym inną placówkę i innego lekarza. Kobieta zachowuje się jakby cały świat i wszyscy ludzie działali jej na nerwy, jest bardzo nieuprzejma. A jej stosunek do dzieci pozostawia wiele do życzenia. Zdanie usłyszane od pani doktor na ostatniej wizycie odnośnie mojego już 3- miesięcznego synka: "niechże Pani w końcu da mu cycka, może przestanie się drzeć" - chyba nie wymaga większego komentarza. Poza tym spóźnia się ( mój rekord czekania na tę lekarkę to godzina czasu) i poza kolejką przyjmuje swoich pacjentów/znajomych/rodzinę.

uwazam ze jest bardzo dobrym lekarzem, przede wszystkim trafnie stawia diagnozy i umie leczyc.