lekarz Irena Kędzierska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Super lekarz, bardzo polecam. Miło, bez stresu dla dzieci i przede wszystkim trafione leczenie. Zupełnie nie rozumiem wpisu o drogich lekach, od paru lat leczę alergię swojego dziecka i wiem jak drogie potrafią być leki. Odkąd zmieniłam lekarza na dr Kędzierską nie tylko zażywa ich mniej ale także wyszukuje mi skuteczne tańsze zamienniki. Należy jeszcze dodać że dopiero dr Kędzierska zwróciła mi uwagę na fakt że niektórych leków nie można podawać dziecku bez przerwy, bo może to mieć poważne skutki uboczne. Do tej pory żaden inny lekarz mi tego nie powiedział. Natomiast jeśli chodzi o leczenie nie u specjalisty to stanowczo odradzam, tacy lekarze zwykle leczą tylko objawy a nie przyczynę i efekt jest krótkotrwały. Dr Kędzierska pomogła nam tez dostosować dietę oraz wyeliminować alergeny z najbliższego otoczenia dziecka. Faktycznie czasem się spieszy ale wynika to zwykle z tego, że ma dużo pacjentów. W razie pilnej potrzeby umawia też wizytę nawet z dnia na dzień. GORĄCO POLECAM!!!

Po dzisiejszej wizycie zwątpiłem w lekarza, bardzo aroganckie potraktowanie pacjenta (dziecka), opryskliwość, ekspresowa i droga wizyta ( 2 min), widoczne wypalenie zawodowe. Nie polecam wręcz odradzam...

To może ja się wypowiem z perspektywy czasu jak oceniam tę ,,pseudo'' lekarkę. Obecnie mam 26 lat i praktycznie wyleczoną alergię w zasadzie dzięki pomocy lekarza rodzinnego. Ale po kolei w wieku 12 lat rodzice po raz pierwszy zabrali mnie do pani Kędzierskiej do przychodni w Dynowie, ładny gabinet na scianach certyfikaty itp, itd. Standardowo zaczęła od wykonania testów na alergię plus spirometria. Mam alergie na kurz, pyłki traw i kwiatów, pokrzywę, brzozę, siano niby nic nadzwyczajnego latem mam objawy kataru siennego i dość silne łzawienie oczu, zimą alergia jest mniejsza bo oczywiście trawy wtedy nie pylą, ale też miała niekiedy różne objawy takie jak pokrzywki skórne. Pani ,,doktor'' Kędzierska przepisała mi tak silne i przede wszystkim drogie specyfiki, że po zażyciu na drugi dzien pojawiła się opuchlizna, wysypka twarz miałam jak balon spuchnietą prawie nie było widać mi oczu gdyby nie szybka reakcja moich rodziców mogłoby dość nawet do śmierci bo cały czas byłam napuchnięta i w konsekwencji mogło dojść do uduszenia. Rodzice zabrali mnie do lekarza rodzinnego ten natychmiast podał mi lekki odczulające wszystko dobrze się skończyło. Lekarz rodzinny przeanalizował leki przepisane przez tą panią i co stwierdził. Hm na jego twarzy pojawił się uśmiech i pierwsze pytanie czemu ta pani przepisała mi takie drogie leki skoro są takie same polskie, tańsze odpowiedniki np. przepisany Rutovit C ok 50 zł za opakowanie na uszczelnienie naczynek krwionośnych zamiennik polski Rutionoscorbin ok 12zł za opakowanie. Drugie stwierdzenie lekarza rodzinnego było takie że on swoim dzieciom nawet by nie podał tak silnych leków (nie mówię o Rutowit C bo on jest bez recepty, ale o tych niby lekach na alergie). Kazał mi odstawic całe to dziadostwo przepisane przez nią. Później rodzice jeszcze raz pojechali ze mna do pani doktor żeby się wytłumaczyła czemu przepisała mi to cale dziadostwo. Jak ona to stwierdzila że trzeba wypróbowac różne leki jakis tam spasuje a ja bede królikiem doswiadczalnym i oczywiscie zażyczyła sobie 50 zł za wizytę. Juz wiecej u niej nie byłam cały czas leczyl mnie lekarz rodzinny i to dzieki niemu dzisiaj praktycznie mnie ma sladu po mojej alergi. Co mogę powiedzieć o pani Kędzierskiej to że jest nastawiona na biznes i zarobek, pewnie jest sponsorowana przez jakiś koncern farmaceutyczny przepisuje ich leki a w zamian ma jakies dobrodziejstwa od nich typu wycieczki zagraniczne, sprzęt AGD itp bo tak caly ten prywatny biznes sie kreci. Jak czytam te opinie na forum to widac ze pisze je ta sama osoba, może nawet ona sama. Ludzie pomyślcie zanim z jakim maleństwem pojedziecie do tej baby. Rodzice zazwyczaj chcą efektów, wiec ona przepisuje kazde badziewie zeby tylko wcisnąć jakiś lek, który może być nawet niebezpieczny dla zdrowia, ale ona ma to daleko gdzieś. Czasem lepiej sięgnąć opinii zwykłego lekarza rodzinnego, nie wcisnie wam żadnego świństwa na ,,poprawę'' zdrowia. A co do pani Kędzierskiej to szczerze odradzam każdemu bo to studnia bez dna a efektów zero.

bylam u pani doktor dwukrotnie.koszt wysoki poniewaz z dwojka dzieci czyli wychodzi 60 zl od dziecka.trafiona diagnoza i szybko dzieciaczki doszly do zdrowia.polecam

Bardzo dobry lekarz!! Chodziłam z córka przez wiele lat. Teraz mieszkam w Dąbrowie Górniczej i moja córka nie ma żadnych dolegliwości. Bardzo miło wspominam Pania doktor.Oby tu na Śląsku nie brakowało takich lekarzy !!

jest to bardzo dobry lekarz lecze u niej moje male dzieci roczna corka po paru wizytach i leczeniu zdrowieje 3 letniego suna leczylam poltora roku w rzeszowie nie wiedzialam co jest dziecku poszlam do p.Ireny zaraz zrobila testy i wiem co i jak polecam

Pani Doktor Kędzierska nigdy nie "zgaduje" co dolega pacjentowi-wiedza i doświadczenie pozwala jej zawsze postawić prawidłową diagnozę. To lekarz godny zaufania-serdecznie polecam

Oj nie , nigdy już do niej, jeździmy teraz do dr Ciólkowskiego-pełna kultura i skuteczność, a tą panią odradzam stanowczo. Popieram wszystkie negatywne opinie o niej bo sami z mężem jeżdżąc do niej z dziećmi doświadczylismy jej "wiedzy".

Nie rozumiem tych negatywnych ocen. Ja ją mogę z czystym sumieniem polecić. Mnie pomogła, wyjaśniła przyczyny choroby i sposób jej leczenia. Po pierwszej wizycie prywatnej wciągnęła mnie na listę NFZ i wypisywała recepty z paskiem, a trzeba wiedzieć że leli są bardzo drogie. Polecam. Gdyby wszyscy lekarze państwowej służby zdrowia byli tacy jak P. Irena, to naprawdę było by dobrze. Lekarz z ludzką twarzą, serdeczny w szczególności do dzieci.

Bardzo dobry lekarz, pani doktor bardzo mi pomogła wyleczć moją alergię pokarmową:) Polecam bardzo:)