dr n. med. Irena Kisielewicz

Lekarz orzecznik ZUS

2,2
2,2
2,1

Wyeliminować ze służby zdrowia, Jezu Maryjo, toż to masakra! Pastwienie się nad pacjentami niepełnosprawnymi i odmowne decyzje chocby nie wiem co.

Ta pani mogła kiedyś być dobrym lekarzem dziś tak nie jest. Zmarnowała mi życie jedną decyzją, decyzją wysoce niesprawiedliwą, ktora pociągnęła za sobą prawie samobójstwo. ŻYJĘ I MAM SIE SWIETNIE, ALE NIE DZIĘKI NIEJ, LOS CZASAMI ROBI NIESPODZIANKI.

Nie mogę podważyć kompetencji człowieka utytułowanego tytułem naukowym ale.....mogę ocenić stosunek interpersonalny do pacjenta. Ta pani jest tematem wszystkich anegdot krążących w sieci na temat ZUS. Trzeba mieć mocne nerwy i zdrowie ,żeby bez perturbacji wyjść z jej gabinetu. ZUS jest dumny z takiego pracownika i pewnie dlatego ta osoba jest nadal orzecznikiem. MASAKRA !!!!

koszmar baba jakby kichneła to by sie rozpadła skat zus ja wygrzebał a już nie wspomne o kompetencjach okazało sie że nawet na ortopedii tez sie zna za złamanie za które w pzu przyznano mi 6,5% u niej dostałem 1 szał pał

nie wiem czym pani doktor zrazila niektórych do swojej osoby ale mnie akurat mile zaskoczyla, grzeczne przyjecie na dzień dobry, szczegolowy wywiad odnosnie dolegliwosci chorobowych a dopiero później zapoznanie się z dokumentacja i nie było zadnego przerywania tylko cierpliwa i merytoryczna jak to u lekarza.Pozdrawiam.

Pani dr jest niezwykle miłą, uprzejmą i opanowaną osobą. Zostałam bardzo dobrze potraktowana, nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie jej pracy i podejścia do mnie.

PO prostu zmora!!! Ta baba robi kpinę z Tego calego ZUS-u !! przynaja, odbieraja, przyznaja i odbierają !! a choroby ciągle te same, dochodzą powikłania od nich ale nie, można pracować przecież..pytania w "wywiadzie" sa sugerowane i zmierzaja do udowodnienia zdolniości do pracy. Gdy odpowiedz jest nie taka jak staruszka se życzy to zmiana tematu. Z głową pod pachą nie dostanie się u niej świadczenia bo Ci powie, że se możesz przykleić i pracować... KPINAAAAA . P.s. Mam nadzieje, że miło sie Pani czyta te opinie :P pozdarawiam :)

P.s. Mam nadzieje, że miło sie Pani czyta te opinie :P pozdarawiam :)

Stawałam po raz pierwszy przed komisją ZUS.Po prostu bałam się bo niezbyt pochlebnie wyrażały się o komisjach osoby,które starały się o rentę.Ja byłam mile zaskoczona.Pani doktor bardzo miła,wysłuchała mnie bez przerywania mojej wypowiedzi.Nikt nie krzyczał,nie wyrzucał z gabinetu.Przeczytałam wszystkie opinie dotyczące Pani Doktor i się z nimi absolutnie nie zgadzam.Gdybym stawała przed komisją kiedykolwiek indziej życzyłabym sobie Panią Doktor.

przez pol roku chory sie wloczy po specjalistach -wedlug nich nie nadaje sie do pracy-przynajmniej na jakis czas-a pani doktor nie ogladajac dokumentacji podejmuje decyzje ze nie nalezy mu sie renta-pytam na jakiej podstawie?ta decyzja podwazyla wszystkich specjalistow u ktorych leczy sie moj ziec-jedyny zywiciel rodziny-rodziny ktora co dziennie sie zastanawia kupic leki czy jedzenie-ale niestety nasz kochany zus rosnie w potege i sie bogaci majac takich lekarzy-no i ta pani pewnie tez ma niezla prowizje za to ze odrzuca-ludzie placa skladki a jak sa w potrzebie to co robi zus-stawia chorego do odstrzalu przez pania doktor -taka jest polska

Zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat pani doktor.Ale cóż ZUS na tym bazuje, czemu tak długo ta pani jest orzecznikiem, ktoś o tym pomyślał? Dobrze wykonuje swoją robotę.Ciekawe jak ta pani niedomoże i trafi jej iść na komisje, życzę zdrowia wszystkim chorym cudownie uzdrowionym.