dr n. med. Irena Kisielewicz

Lekarz orzecznik ZUS

2,2
2,2
2,1

sprawiedliwa,kompetentna i miła, nic oddać, nic ująć.

sprawiedliwa,kompetentna i miła, nic oddać, nic ująć.

miałam przyjemnosc spotkac Pania doktor na komisji i musze przyznać,że to bardzo konkretna osoba,kompetentna,miła i sprawiedliwa.Polecam tego lekarza.

Pani Doktor miła i kompetentna. Bardzo życzliwa , kontaktowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Taki lekarz zmienia wizerunek tego co dotąd spotkało mnie na poprzednich komisjach. Więcej takich lekarzy z powołaniem i z humanizmem.

Ta pani nadaje sie tylko do ZUSu tam pasuje takich pseudo lekarzy właśnie tam potrzebują.Wielka Uzdrowicielka nie jednego uzdrowiła.Znam osoby którm orzekła"nie jest pan niezdolny do pracy" a po trzech miesiacach stawały na badanie ponownie i inny lekarz przyznawał im rente na 5 lat.Sam też byłem u tego babska na badaniu po roku od pierwszego zawału odebrała mi rente bo stwierdziła że nie poto robiono mi drogie zabiegi w szpitalu żebym Polske na rente naciągał.Po raz kolejny trafiłem do niej jak byłem już po trzech zawałach, dostałem niezdolność na dwa lata ciekawe co teraz wymyśli , może też cudownego ozdrowienia doznam.W ogóle badanie przez tą babę to jeden koszmar . Jak powiedział moj lekarz prowadzący ta pani powinna nieć już dawno odebrane prawo wykonywania zawodu.Siedzi na garnuszku ZUSu i kaske trzepie.W dodatku niesympatyczna , bezczelna i arogandzka.

Lekarz który stawia diagnozę po tym jak się wchodzi do gabinetu,a poza tym bezduszna i kpiąca z pacjenta typowy lekarz dla ZUS.

PS Komisja lekarska zus znieniła decyzję tej wrednej baby na korzystną dla mnie. Teraz proszę panie i panów ze Związku Emerytów i Rencistów- ruszcie tyłki z kanap i pomóżcie mi pozwać tą "uzdrowicielkę" z tytułem dr. Chcę od niej tylko 1zł i nawiązkę na ZER 10tys zł, od tego jesteście a nie tylko od biletów na PKP.Odezwijcie się w komentarzu to nawiąże z Wami kontakt.Płacimy składki na zus nikt nam łaski nie robi.gdy tracimy zdrowie i żądamy godnego życia. Trzeba się zorganizować i poprzez sądy eliminować nieuczciwych lekarzy. A dr babince życzę zdrowia i żeby zajęła się wnukami i różańcem. Przyda się w Sądzie, tym ostatnim.

Zadbana i utytułowana staruszka. Z biedy albo z pazerności zaprzedała się diabłowi zusowi. Dobrze tam zadomowiona. Złośliwa i nie szanuje godności badanych osób. Przerywa badania i wyprasza na korytarz. Nie radzi sobie z komputerem i dokumentami. Zupełnie nie przygotowana. Wzywa na pomoc innych pracowników.Kieruje na drogie badania do prywatnych firm, nawet gdy wyniki takich badań ma na biurku.Czy ktoś powie ile decyzji orzeczników zmieniają Sądy i ile to kosztuje podatników? Ludzie stając przed orzecznikiem czują się odarci z godności Tak jakby byli złodziejami. Tak nie powinno być. Pracowali i płacili składki, należy im się szacunek. Ponoć w Polsce tak dużo rencistów, a czyja to wina,gdzie profilaktyka i dobra i szybka diagnostyka? Ludzie doznają wylewów i zawałów następnego dnia po wizycie u lekarza, bo lekarz nic nie stwierdził niepokojącego.Orzecznicy jak już muszą przyznają najniższą rentę i można iśc dorobić do cyrku robiąc grymasy z bólu i drgawki przedśmiertne, tam płacą za głupie miny. A pozostali na szczaw. Można się odwoływać. Lącznie z sądami trwa to 2 lata. Prędzej zdechniesz z głodu. W gąszczu ustaw, przepisów i procedur wcięło człowieka. Nikt się za nim nie ujmie a jest tyle organizacji , które powinny z racji swoich funkcji.Pani doktor na łożu śmierci dostanie do uczciwego zbadania wszystkich pokrzywdzonych przez orzeczników. Kolejka bedzie bez końca. Prędzej nie odejdzie.