dr Irena Kosmala-Bąkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

Panią Doktor odwiedzam od wielu lat i złego słowa powiedzieć nie mogę, zawsze pozytywnie nastawiona do pacjenta, poświęca uwagę i odpowiednią ilość czasu na diagnozę, bije od niej ciepło i spokój, jestem bardzo zadowolona i w życiu nie zmieniłabym jej na innego lekarza

nie warto chodzić do tej przychodni tam wszyscy są tacy sami

nie warto chodzić do tej przychodni tam wszyscy są tacy sami

Dosyć trudno uzyskać skierowanie na badania od pani doktor.

Dosyć trudno uzyskać skierowanie na badania od pani doktor.

leczy raka płuc jako przeziębienie tabletkami.Szkoda mówić a do tego nieuprzejma.

to wspaniala kobieta i bardzo dobry lekarz sluch ze zrozumieniem i pomaga czlowiekowi w kazdej sytuacji wymagajacej tego od lekarza wieloletni lekarz w tej samej przychodni w ktorej pracuje duzo sily i zdrowia pani doktor

Pani doktor to przesympatyczna osoba i doskonała specjalistka, poświęca pacjentom dostatecznie dużo czasu i przede wszystkim słucha tego co się do niej mówi, oferuje swoją pomoc lekarską równiez po godzinach pracy-BEZPŁATNIE, polecam każdemu!!!