2,5
1,7
1,8

Trafilismy z synkiem na sor gdzie dyzur miala Pani Dr Lapuc. Zlecila wszystkie potrzebne badania, jak byl wynik odrazu powiadamiala o tym rodzica wraz ze szczegolowym wytlumaczeniem. Moglismy o wszystko spytac o kazdej porze. Bardzo sie zdziwilam czytajac te opinie. Ja bardzo polecam.

Niemiła, nieuprzejma, zostaliśmy potraktowani lekceważąco. Nastraszyła nas, że dziecko ma chorobę genetyczną (taką diagnozę można postawić tylko po wykonaniu specjalnych badań) i chciała wcisnąć dla małego dziecka leki psychotropowe, na które się nie zgodziliśmy. Na szczęście okazało się że się myliła, objawy ustąpiły bez leków. Odradzam zdecydowanie tę lekarkę.

Odradzam zdecydowanie tę lekarkę.

Nieuprzejma, niemiła i aż nie chce się wierzyć, że to lekarz pediatra. Brak odpowiedniego podejścia do dziecka - zostaliśmy potraktowani jako zbędny towar a doktor nie chciała nam nic wytłumaczyć i poświęciła kilka sekund dla dziecka nic nam nie mówiąc. Odradzam!

Szanowna Pani doktor do której po przejechaniu 240km z dolegliwościami kręgosłupa (dyskopatią) przy tym drętwieniem obu kończyn dolnych i zaniżeniem braku czucia temperatury usłyszałam że tak nie może być że ona nie rozumie. Przyjechałam do szpitala po 20:00 gdzie kilka godzin wcześniej straciłam czucie w nogach i trafiłam na wózek. Czucie w prawdzie wróciło ale nie zostałam zdiagnozowana. Pani doktor odesłała mnie do domu sugerując że symuluje. Nie polecam tej Pani jej nastawienie do pacjenta jest septyczne i nie bierze problemu na poważnie.

Niekompetencja bije na odległość nie mówiąc już o braku zwykłego rozsądku. Konsultowana z innymi lekarzami diagnoza dziecka postawiona przez w/w p. doktor, wzbudzała tylko lekki uśmiech. Poza tym jest to bardzo niemiła osoba, która nie nadaje się do pracy z ludźmi. Odradzam zdecydowanie tę lekarkę.

Sam nie wiem co o tej Pani doktor napisać. Z jednej strony zleciła wszystkie badania,ale z drugiej gdy zgłaszałem problem dawała odczuć ,że mam mnie gdzieś. Nie chciała dać tabletki od bółu głowy ,a bolała mnie przez 3 dni a w domu bym tak się nie męczył!