Irena Maślankowska

Psycholog

Byłem na kilku konsultacjach odnośnie budowania pewności siebie. Pani Irena doradziła mi konkretną ścieżkę działania, poleciła mi materiały, zapoznała z najnowszymi teoriami. Ogólnie fachowiec z prawdziwego zdarzenia.

Każdy, kto mieszka w Opolu i potrzebuje pomocy Pani Maślankowskiej powinien skorzystać z jej pomocy. Ja dzięki pani Irenie wyszłam z dość długo trwającej depresji. Pani Irena jest osobą ciepłą i wyrozumiałą. Długo rozmawiając wytłumaczyła mi na czym polegają moje problemy i jak mam sobie z nimi radzić. Szczerze polecam panią doktor.

Chciałam się rozwieść z mężem. Przekonał mnie do wspólnej terapii. Udało nam się przezwyciężyć wszystkie kryzysy w dość krótkim czasie. Nie sądziłam, że to będzie możliwe.

Z mężem zgłosiłam się na terapię małżeńską. Nie chcieliśmy się rozwodzić ze względu na małe dziecko (niczego przecież nieświadome). Bardzo sceptycznie podchodziłam do terapii, przynajmniej na początku. Ćwiczenia, duże zrozumienie problemów, dobra i dyskretna relacja pozwoliły mi się w końcu otworzyć.

Mocno utyłem na trudnych studiach technicznych i miałem myśli samobójcze tuż po wyjściu z uczelni – trudny rynek pracy, niepewność w związku, itp. Pani Irena wykazała się dużym zrozumieniem moich kłopotów. Ćwiczenia i rozmowy z nią pomogły mi zmienić negatywne nawyki.

Wyleczyłem się, dzięki niej z bulimii, chociaż myślałam, że to będzie niemożliwe. Nie stawia na czystą farmakologię, ale na przeprogramowanie negatywnych zachowań i sytuacji. Według mnie to duży plus.

Duże doświadczenie, cenowo konkurencyjna, podeszła do problemu mojego uzależnienia kompleksowo. Chodzę do niej zawsze, kiedy wpadam w stany depresyjne. Wyciągnęła mnie już z naprawdę wielu kłopotów.

Do psycholog trafiłem z delikatną fobią społeczną i maksymalnym zaniżeniem samooceny. Terapia mi pomogła. Psycholog doświadczona, nie owija w bawełnę, nie odmawia pomocy, zawsze można się skontaktować.

Ma ponad dwadzieścia lat stażu w najtrudniejszych przypadkach. Dlatego do niej poszedłem i potwierdzam pozytywne opinie.

Przekonałem się, że głęboka rozmowa o problemach i aktywne słuchanie pani psycholog plus praktyczne ćwiczenia dają prawdziwą pomoc, szczególnie w stanach lękowo-depresyjnych.