Irena Maślankowska

Psycholog

Po tym jak się dowiedziałam że mam złośliwego raka piersi ziemia się pode mną zapadła, miałam nogi jak z waty. nie umiałam się po tym pozbierać aż w końcu mąż wysłał mnie na wizytę do pani psycholog Ireny Maślankowskiej. Po rozmowie z nią uświadomiłam sobie że muszę walczyć że jeszcze wiele życia przede mną. To właśnie dzięki pani doktor stanęłam na nogi

Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak zaangażowanego i pomocnego lekarza. Pani mgr Irena Maślankowska wykazała się doświadczeniem, kiedy to odbywaliśmy terapię małżeńską w jej gabinecie. Lekarz na medal, kontaktowa, elastyczna co do godziny i skuteczna.

Skuteczna psychoterapeutka, która okazała się kompetentna, doświadczona i wyrozumiałam. Pomogła mi uwierzyć na nowo w siebie i uwolnić z ciężkiej depresji. Praca nie jest mi już straszna, a inne sprawy znów układają się tak jak układały się kiedyś. Dziękuję i polecam!