Na tę chwilę stanowczo nie wyobrażam sobie, że mógłbym szukać pomocy u jakiegokolwiek innego specjalisty niż doktor Maślankowska. Muszę szczerze przyznać, że po raz pierwszy od dobrych paru lat dostrzegam światełko w tunelu, a profesjonalne, a zarazem jedyne w swoim rodzaju, specyficznie ludzkie podejście Pani Doktor sprawia, że moje odwieczne problemy z depresją nie utrudniają mi już normalnego funkcjonowania na co dzień, tak jak przed rozpoczęciem regularnych wizyt w tym gabinecie. Naprawdę z całego serca polecam!

Pani doktor Maślankowska wyleczyła mojego męża z najgorszego uzależnienia jakim jest hazard.Mój mąż przegrał nasze wszystkie oszczędności.Dopiero gdy postawiłam mu ultimatum, że albo pójdzie się leczyć, albo ja odchodzę, to wtedy udał się do Pani Ireny.Po długiej walce udało mu się wygrać z nałogiem.Dzięki Pani Maślankowskiej nadal jestem mężatką,a mój mąż pracuje nad sobą i powoli nasze życie wraca do normy.

Bardzo dziekuje Pani doktor za pomoc w trudnych dla mnie chwilach. Jej podejscie jest jedyne w swoim rodzaju i jest zaangażowana w sprawę pacjenta jak nikt inny. Każda wizyta u niej wnosi wiele do mojego życia. Polecam

Polecam! Dawno nie byłam tak zadowolona z terapii. Indywidualne podejście do pacjenta, do tego spokojna atmosfera w czasie w spotkań. Pani Irena jest specjalistą, któremu można zaufać. Wyrozumiała, chętna do pomocy, sama wyciąga rękę. Wystarczy ja złapać...

Polecam! Dawno nie byłam tak zadowolona z terapii.

Bardzo dobry psycholog. Pani Irena pomogła mi się podnieść w najgorszym momencie mojego życia. Każda wizyta u niej zmieniała moje nastawienie i podejście do życia. Terapia trwała długo, ale dziś mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością - jestem zdrowa.

Każda wizyta u niej zmieniała moje nastawienie i podejście do życia.

Pani mgr Irena, jako profesjonalny psychoterapeuta świetnie poprowadziła terapię małżeńską realizując wszystkie te tematy, które były dla nas być może niewygodne i nieprzyjemne, ale dzięki jej doświadczeniu i wiedzy wizyty wpłynęły pozytywnie na naszą relację budując ją znów na nowo. Odnośnie samego lekarza - uważam, że lepszego nie mogliśmy znaleźć. Bardzo indywidualnie podeszła do naszego problemu, będą również równocześnie wyrozumiałą i cierpliwą. W 100% zaangażowała się w terapię pomagając nam odnaleźć znów wspólny język. I się udało! :)

W 100% zaangażowała się w terapię pomagając nam odnaleźć znów wspólny język.
I się udało! :)

Polecam! Cudowna atmosfera w gabinecie, pewne ciepłe podejście Pani Ireny sprawiło, że pacjent od razu czuję się bezpiecznie i luźno. Jestem zadowolona. Wizyty w tym gabinecie poprawiają mi humor i pomagają mi zwalczyć problemy w pracy. Dziękuję.

Jestem zadowolona.
Dziękuję.

Nikt mi tak nie pomógł jak pani Irenka. Wspaniały specjalista, doświadczona, w pełni zaangażowana w problem pacjenta. Można jej zaufać. Jest dyskretna, a więc w pełni kompleksowo zajmuje się pacjentem. Dzięki niej wyszłam z nerwicy.

Nikt mi tak nie pomógł jak pani Irenka.
Wspaniały specjalista, doświadczona, w pełni zaangażowana w problem pacjenta.
Dzięki niej wyszłam z nerwicy.

Każdy, kto mieszka w Opolu i potrzebuje pomocy Pani Maślankowskiej powinien skorzystać z jej pomocy. Ja dzięki pani Irenie wyszłam z dość długo trwającej depresji. Pani Irena jest osobą ciepłą i wyrozumiałą. Długo rozmawiając wytłumaczyła mi na czym polegają moje problemy i jak mam sobie z nimi radzić. Szczerze polecam panią doktor.

Pani doktor Maślankowska to specjalistka jakich mało. Dzięki niej moje małżeństwo ma szansę dalej trwać. Nasz związek chylił się ku końcowi, więc zaproponowałam mężowi ostatnią próbą ratowania go-terapię. Teraz jesteśmy na dobrej drodze, żeby wszystko byłoby jak dawniej. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Irenie za okazane ciepło i pomoc.

Wciąż poszukujesz "Psycholog "?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236