lekarz Irena Moszczyńska

Dermatolog, Wenerolog

3,7
3,9
3,7

Zdecydowanie polecam! Pani doktor postawiła dobra diagnozę juz na pierwszej wizycie, gdzie inni lekarze leczyli w ciemno. Przepisała dobre leki i wszystko przeszło.

Zdecydowanie odradzam. Jesli chodzi o zabiegi kosmetyczne, hialuron, botoks etc... Nie zostaje przeprowadzony zaden wywiad, sprycuje sie czlowieka taka iloscia tych substancji ze rece opadaja. Skutek - wrzody na calej twarzy, bol i wyglad jak potwor. Taki koszmar przezywam po zabiegu u Pani dr. Moszczynskiej, a wlasciwie jej corki Pani kosmetolog Aleksandry Moaszczynskiej. Robia te zabiegi razem. Ostrzegam wszystkich przed ta decyzja. Szukajcie gdzie indziej nie tam!!!.

Polecam Panią dr Moszczyńską, przymuje ona prywatnie przy ul. Armii Krajowej (obok apteki). Nie polecam chodzić państwowo,nie zbyt miła, mało czasu na 1 osobę, nie wytłumaczyła wszystkiego tak jak trzeba.

Również nie polecam wizyt u tej pani,ponieważ zabiegi wykonuje szybko-byleby były i żeby tylko dobrze zarobić, z efektów nie jestem wcale zadowolona, ponieważ także miałam zabieg depilacji laserowej i po prostu PORAŻKA!Straciłam "kupe forsy" i naprawde uwierzcie jest gorzej niż było- gdybym mogła cofnąć czas to bym w życiu sie nie zgodziła na ten zabieg-tym bardziej u tej dermatolog. Przy każdym zabiegu nie miała czasu,bo inni pacjenci czekali na normalną wizytę. Za każdą wizytę płaciłam 500 zł, a zostałam potraktowana-jakby mi to za darmo robiła .Do tego nigdy na czas nie mialam robione zabiegu, raz to nawet czekałam 1,5 godziny.A w trakcie zabiegu również nie byłam w centrum zainteresowania, ponieważ Pani M.co chwile wychodziła np. żeby obsłużyć innego pacjenta,a czasami nawet nie powiedziala, dlaczego wychodzi, tylko mówiła ,że za chwile wróci-a ta chwila czasami trwała 15 min. Naprawde-odradzam wizyty u tej dermatolog, ponieważ niedość,że mam po zabiegach depilacji laserowej większy zarost niż miałam, to do tej pory mam czerwoną twarz,co niby miało ustąpić po paru dniach, a od zabiegu minął już rok i żadnej poprawy.

Kilka lat temu poszłam prywatnie do Pani dr Moszczyńskiej. Moim problemem było wypadanie włosów. Pani doktor po wyczerpująco przeprowadzonym wywiadzie, pobrała próbkę włosa, aby sprawdzić czy przypadkiem nie mam grzybicy. Okazało się,że nie.Przepisała mi Pani doktor kilka mikstur, maści. Tak się działo przez około rok. Odbyłam przez ten czas kilka wizyt. Rezultatów nie było......Postanowiłam pójść do przychodni do Pani dr Kalinowskiej.Okazało się ,że mam anemię:)Preparaty z żelazem i odpowiednia dieta załatwiły sprawę:)

Bardzo polecam wizytę u Pani dr Moszczyńskiej, bardzo miłą ,uprzejma,fachowo wytłumaczyła rodzaj problemu i zaradziła.Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Polecam wszystkim panią doktor! Jest bardzo miła, bardzo kompetentna, wytłumaczyła mi dokładnie wszystko o mojej chorobie i co najważniejsze jej leczenie pomogło, a byłam już chyba u 5 lekarzy! Najlepiej chyba świadczy fakt, że moi znajomi z Trójmiasta przyjeżdżają właśnie do niej, zamiast leczyć się u siebie, bo jest najlepsza! Pozdrawiam!

bardzo dobry,bardzo miła obsługa i profesjonalna

bardzo dobry,bardzo miła obsługa i profesjonalna

Polecam, poradziła sobie z długo leczonym trądzikiem

Polecam, poradziła sobie z długo leczonym trądzikiem

Bardzo dobry specjalista. Pełne zaangażowanie i fachowość. Przez lata rozwiązuje problemy zdrowotne mojej rodziny. Leczy dusze i ciało .Bardzo jesteśmy jej wdzięczni za wszystko.