lekarz Irena Moszczyńska

Dermatolog, Wenerolog

3,7
3,9
3,7

Byłem wcześniej u dwóch innych dermatologów i męczyłem się przez dwa lata.Pani Moszczyńska wyleczyła mnie w tydzień. Polecam

Gorąco polecam. Nie mam nic do zarzucenia. Nawet kiedy potrzebuję pomocy w danej chwili, przyjmuje po godzinach bez żadnego problemu. Zawsze pomoże i doradzi.

jestem bardzo zadowolony,dziekuje za wyleczenie z tradziku

jestem bardzo zadowolony,dziekuje za wyleczenie z tradziku

Zdecydowanie polecam, wyleczyła mnie z długotrwałej i uporczywej choroby. Byłam wcześniej u wielu innych bezskutecznie, Bebe

Pani doktor sprawia wrażenie niekompetentnej, ale widać ,że zna sie na rzeczy opowiedziała mi regułke na temat trądziku,ma podejscie psychologa ;), ale przepisała mi drogie tabletki i maście po których nie było specjalnej poprawy. Nie podobał mi sie sposób przeprowadzania zabiegu . szybko , byle jak, i nieostrożnie . Do tego cały zabieg wydawał mi sie mało higeniczny . I wysokie ceny peelingów .

Prawdę mówiąc Pani Doktor jest bardzo kompetenta, potrafi profesjonalnie podejść do problemu, biorąc pod uwagę nie tylko schorzenia z jakimi się przychodzi. Jest miła, uprzejma, wprost psycholog i lekarz w jednym. POlecam gorąco.. :)

dr leczyła mnie na łojotok 4 lata , a okazało sie że mama łuszczycę NO COMENT

dr leczyła mnie na łojotok 4 lata , a okazało sie że mama łuszczycę NO COMENT

Zdecydowanie polecam, zwłaszcza z poważnymi chorobami. Potrafi wyleczyć, a tego przede wszystkim oczekuję od lekarza.

Zdecydowanie nie polecam - szkoda pieniędzy :/

Zdecydowanie nie polecam - szkoda pieniędzy :/

Ta Pani usówała mi zbędne owłosienie z twarzy metodą laserową. Mimo 3 zabiegów włoski odrastają - nawet bardziej. Straciłam 1500zł (koszt trzech wizyt). Zdecydowanie nie polecam.