Irena Murakowska-Brzezicka

Ortodonta, Stomatolog

2,7
2,7

Bylem, widzialem, skorzystalem i uwarzam, ze to najlepszy ortodonta w wojewodztwie.

Nie polecam!!! jak podpisze umowę to się zmienia na nie miłą,spóżnia się wchodząc nawet nie przeprosi, zarozumiała a przy tym droga i żadana rewelacja w leczeniu porównując mój uśmiech do innych naprawde odradzam!!!!

okropne nie poszanowanie dla pacjenta strasznie nie mila,dlugi czas oczekiwania na wizyte przed poczekalnią,krzyczy jak cos sie zle zrobi np.przeswietlenie zebow,nie pokaze nie wytlumaczy jak a jak kaze to krzyczy nie polecam nikomu bylam raz u niej nie wzbudzila mojego zaufania.

Zawsze strasznie dlugie kolejki, a niby kazda wizyta jest na okreslony czas. Po prostu pakuje ton pacjentow na dzien, zeby tylko jak najwiecej pieniedzy zgarnac. Jak masz wizyte na okreslona czas, przyjdz godzine pozniej a i tak bedziesz czekac! Nie upprzejma, mysli,ze sie na wszystkim zna, a tak naprawde to przecietna ortodontka, jesli porownam moje "wyprostowane" zeby do zebow moich znajomych. Ogolnie- nie polecam!!!!!

Nie zawsze jest miła i faktycznie bardzo denerwuje to jak plotkuję ze swoją asystentką ale jest bardzo dobrym lekarzem

100% sie zgadzam jak wyżej nieuprzejma, ale kompetenta, plotkuje nad uchem, szybko się denerwuję, często się spóźnia, nie szanuje czasu pacjenta, bardzo zarozumiała.....

Denerwuje mnie jak plotkuje i plotkuje ze swoja asystentka. siedzisz na fotelu o ona trejkocze o jakiś pierdołach mi nad głową.Trochę obycia pani doktor.poza tym droga i niemiła.

nieuprzejma ale kompetentna. bardzo zarozumiała i szybko się denerwuje. często się spóźnia. kupe rzeczy wykonuje praktykantka

Jest nieuprzejma w stosunku do pacjentów, ma sie wrażenie ze robi łaskę przyjmując na wizytę. Jeśli chodzi o komptence, daje ocenę dobrą.

bardzo zarozumiała, nie szanuje czasu pacjenta

bardzo zarozumiała, nie szanuje czasu pacjenta