lekarz Irena Ołpińska-Tomczyk

Dermatolog

Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Miła, rzeczowa Pani. Diagnoza i sposób leczenia wytłumaczone w zrozumiały dla pacjenta sposób. Polecam!

Nie wiedziała co mi jest, sama podważała swoje diagnozy. Do końca wciskała mi, że mam uczulenie na słońce, co później okazało się zupełnie czymś innym. Nie słucha co się do niej mówi i cały czas próbuje wciskać coś czego nie ma.

niestety mi nie pomogla. za każdym razem mówila ze będzie ok a tak nie było stracone pieniadze i nic wiecej.- dodam tylko ze to nie chodzilo o żadna chorobę skórną. NIE POLECAM!!!

Osobiście nie polecam nikomu tego lekarza! fakt jest miła i uprzejma ale co to za dermatolog skoro widząc grzybice paznokci mówi ze to sa zmiany od butów? a na Łuszczyce przepisuje krem clotrimazol? może tylko ja miałam takiego pecha, ale po innych opiniach pani doktor myslalam ze bedzie bardziej kompetentna..

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Kompetentna i z wielkim poczuciem humoru. Wspaniały człowiek. Polecam gorąco :)

POLECAM!!!! BARDZO MIŁA, KOMPETENTNA, PRZEPISANE LEKARSTWA POMOGŁY I NIE BYŁY TYMI NAJDROŻSZYMI. Z POCZUCIEM HUMORU BARDZO UPRZEJMA.

Lekarka leczyla mnie latami,tak zeby mnie nie wyleczyc. Tylko chciala pieniadze ode mnie wyciagnac. W niemczech po jednej wizycie ustapila choroba.

Bardzo miła i kompetentna osoba. Po ponad 10 latach leczenia u róznych lekarzy, za pierwszym razem zdiagnozowała chorobę, a po kilku dniach stosowania przepisanych leków, objawy zniknęły. Bardzo gorąco polecam!

Nam niestety pani doktor nie pomogła. Podejrzewałam u córki atopowe zapalenie skóry, więc zachęcona pozytywnymi opiniami wybrałam się do niej. Oglądnęła tylko brzuszek i od razu postawiła diagnozę: potówka!!! Nie oglądnęła nawet rączek i nóżek, na których córka miała typowe dla atopowego zapalenia skóry zmiany. Zasugerowałam jej, że podejrzewam azs, ale zapewniła mnie, że to nie to. Nie wiem tylko dlaczego przepisała bardzo drogą maść, która miała za zadania łagodzić objawy tej właśnie choroby. Nie kazała też niczym innym smarować skóry, a przecież dodatkowe natłuszczanie jest istotą leczenia atopowego zapalenia skóry. Po pogorszeniu stanu córki znaleźliśmy inną panią doktor (NFZ, nie prywatnie), która w przeciwieństwie do doktor Ołpińskiej-Tomczyk dokładnie oglądnęła córkę i zadała nam mnóstwo pytań dotyczących objawów. Diagnoza: atopowe zapalenie skóry.

Bardzo uprzejma fachowa porada. Poczekalnia i gabinet na odpowiednim poziomie.

Bardzo uprzejma fachowa porada. Poczekalnia i gabinet na odpowiednim poziomie.