Irena Ossowska katiekina

Wyjątkowo niemiły lekarz, bez kompetencji, antybiotyk każe brać na pusty żołądek i Wit C 1000, mimo że zna moją historie i wie że mam problemy z żołądkiem. Potrafi krzyczeć na dorosłego pacjenta. Nigdy więcej ani tej pani anibtej przychodni. Muszę się rejestrować na nowo do lekarza który będzie w stanie mi pomóc

Żenada, Pani doktor jedna z gorzych u których byłem, Bezczelna i arogancka, szczerze nie polecam.

Tragedia. Z góry skierowanie na test covid 19 bez analizy objawów które były całkiem nie pasujące do tej choroby. Bardzo opryskliwa po drugim telefonie w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

Absolutnie nie polecam....... Pani dotor jest bezczelna i ordynarna..... bedac w ciazy powiedziala ze " nie lubi bab w ciazy", pozniej chcialam skierowanie na badania- dostalam ale ile sie nasluchamam, ze to tylko raz w roku i zebym juz nie przychodzila, a meza mojego potraktowala z gory nie sluchajac wogole tego co ma do powiedzenia.

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Od wielu lat jestem jej pacjentem ,jest bardzo miła, kompetentna, zawsze uśmiechnięta, pomocna w każdej sytuacji, leczy nowocześnie, wszystkim gorąco polecam Panią doktor!!!

To wspaniały lekarz, zna się na rzeczy, miła, uśmiechnięta i zawsze pomocna. Polecam Panią Doktor. :)

WSPANIAŁA LEKARZ I CZŁOWIEK ,MIŁA SYMPATYCZNA . ZNA SIE NA YM CO ROBI ZNA ŻYCIE I POMAGA LUDZIĄ .POZDROWIENIA OD SETGIEJA :)

Jest świetnym lekarzem i człowiekiem.Polecam wszystkim ! ! !

Jest świetnym lekarzem i człowiekiem.Polecam wszystkim ! ! !

Jest lekarzem y powolania! Wspaniala, mila, usmiechnieta,kompetentna!Leczy cala moja rodine od wielu lat!