lekarz Irena Ożóg

2,6
2,2
1,8

Nie wiedziałam, że nie żyje, ale nie ukrywam, iż jednego czarnego charakteru na tym świecie mniej. Jej pomyłka odbiła się na moim i na mojego dziecka życiu. Właściwie nie pomyłka, ale buta i arogancja. Widocznie Pan Bóg nie mógł już dłużej patrzeć na jej pracę i zrobił to, co mógł.

hm ja jestem zadowolona. polecilam ja znajomym. badania usg cytologia bez problemu i wszytsko mowila co bedzie robic i dlaczego. recepty wypisywala bez problemu raczej mila. mam dobre wspomnienia no ale niestety juz nie żyje..:(

Do tej Pani poszłam z przymusu gdyż tego dnia byłam zmuszona iść a tylko u niej były szanse na wizyte. Zatelefonowałam umówiłam się na późniejsza godzine niż jej godziny przyjmowania ze względu na prace. Poszłam zakomunikowałam ze to moje pierwsza wizyta no i powiem iz warunków w gabinecie nie ma jakiś rewelacyjnych ale zostałam BARDZO FAJNIE PRZYJĘTA I POTRAKTOWANA podczas całej wizyty było sympatycznie Badanie również ok byłam całyczas informowana jakich czynności się dokonuje.Na kazdą odpowiedz dostałam profesjonalską odpowiedz!! I co wiecej poleciłam ją kolezance i również wyszła od niej ...

I co wiecej poleciłam ją kolezance i również wyszła od niej zadowolona z wizyty!

Witam! Panią Ożóg mieliśmy okazję poznać parę lat temu. Tak może w skrócie: Potraktowała Żonę jak szmatę (wtedy nie byliśmy jeszcze małżeństwem), Żonie spóźniał się okres dosyć długo, tego, że w ciąży nie była byliśmy pewni z racji, że nie widzieliśmy się ponad 4 miesiące (a i sobie ufamy). Pani Ożóg po pobieżnym badaniu stwierdziła kategorycznie "Jest Pani w ciąży!" Na pytania i wątpliwości Żony Zareagowała chamskimi tekstami w stylu: "Niech Pani chłopakowi nie wierzy - może jednak coś było" i "Jak się chciało seksu to trzeba teraz dzidziusiem się zająć". Byliśmy w szoku. U innego lekarza (jeszcze tego samego dnia) okazało się, że Żona nie jest w ciąży a okres spóźniał się z powodu przepracowania w okresie wakacyjnym (zbiory za granicą). Ogólnie Pani Ożóg - jak dla mnie to porażka, gburowata, niemiła osoba bez podejścia do pacjenta. Sto razy nie polecam.

Nikomu nie polecam tej pani. To jakaś pomyłka, że jest lekarzem. Gburowata i niekompetentna. Szczerze radzę omijać ją z daleka.

gdy nadszedł termin porodu, zobaczywszy ta panią miałam ochotę uciekać, na szczęście schodziła wtedy z dyżuru i zdążyła mnie jedynie przebadać co do rozwarcia, potraktowała mnie bardzo oschle i wręcz nieprzyjemnie.

Nie miła kobieta... Brak profesjonalizmu... Nie polecam tej pani

Nie miła kobieta... Brak profesjonalizmu... Nie polecam tej pani

Nie polecam,niemiła,mam do Niej wielki żal że po poronieniu w 21 tygodniu(krwiak)wyczyściła mnie bez jakiegokolwiek znieczulenia,stwierdziła że nie ma czasu.

Chciałam tylko receptę, a ta powiedziała, że cytologia być musi, więc proszę. Była. Wyniki za tydzień i strasznie niemiło potraktowała mojego chłopaka. Chciała wzywać policję, gdy czekał na mnie. Całkiem dobry ginekolog, ale nie polecam dla tych, którzy wolą mieć miłą atmosferę przy wizytach. Nigdy więcej nie wrócę tam, bo powinno być sympatycznie.