lekarz Irena Pieniak

2,9
2,9

odmówiła mi skierowanie na prolaktynę pomimo okazania PANI DOKTOR wcześniejszego wyniku potwierdzającego podwyższenie prolaktyny, tłumacząc że nic na tym nie zarabia i żebym zrobiła badanie we własnym zakresie.

Chodziłam do tej pani 4 lata. W ciągu tego czasu miałam robioną tylko jedną cytologię. Nigdy żadnych badań, a biorę ciągle tabletki antykoncepcyjne. Lekarka bardziej nastawiona na zarobienie pieniędzy niż na zdrowie pacjentki. Trzeba przyznać, że jest bardzo miła,ale dla mnie ważniejsza jest dobra opieka ginekologa niż rozmowy. Nie poleciłabym nikomu :).

Zdecydowanie odradzam wizytę u Ireny Pieniak. 1. Lekceważąco podchodzi do pacjentki. 2. Bardzo niechętnie wykonuje badania. 3. Jest niekompetentna. 4. Każdego kto wybiera się na wizytę do w/w lekarza na prawdę proszę o zastanowienie się. Pamiętajmy, że lekarze są "dla nas" i otrzymują wynagrodzenie z opłacanych przez nas składek. Mamy prawo wymagać od nich należytej opieki.

Zdecydowanie polecam mojego dobrego lekarza.

Zdecydowanie polecam mojego dobrego lekarza.

Pani doktor jest bardzo miłą osobą, zawsze uśmiechniętą. Odpowiada na wszystkie pytania, i w razie wątpliwości uspokaja. A co do późnego zakładania karty ciąży, to większość lekarzy zakłada ją pomiędzy 12-14 tygodniem ciąży. To bardzo kompetentna osoba, wie co robi. I zdecydowanie można jej zaufać;)

P. dr Pieniak spelnia moje wszystkie oczekiwania. Jest mila, uprzejma, kompetentna, dobry lekarz. Po przykrych doswiadczeniach z innym lekarzem, byla lekiem na skolatane nerwy i strach przed badaniem. Polecam!

Do dr Pieniak zaczęłam chodzić przy pierwszej ciąży. Pierwsze moje słowa "Pani doktor, robiłam test i chyba jestem w ciąży", a ona "jak to chyba, robiłaś (dziwne, że od razu mówiła do mnie na Ty)to jesteś w ciąży)". Moja ciąża na szczęście przebiegała dobrze, bez komplikacji. Jak weszłam w połowie ciąży do gabinetu i położyłam się na łóżku to usłyszałm "matko, jakie Ty masz uda!". Dużo przytyłam w ciąży i pani doktor na każdej wizycie mi to wypominała. Poza tym nie powiedziała mi jaka będzie płeć dziecka, zawsze mówiła, że ...

Poza tym nie powiedziała mi jaka będzie płeć dziecka, zawsze mówiła, że "akurat się okręciło pupą". Dopiero w 37 tyg. u innego lekarza się dowiedziałam.
wcale nie jest uprzejma, zawsze się spóźnia.
Ostatnią wizytę u niej miałam w 2006r. także mogło się coś zmienić, ale wątpię.
Nikomu nie polecam tego lekrza.

byłam u Pani dr.Pieniak zeby potwierdzic ciaze okazało sie ze jestem w 6 tygodniu ciaży i oprócz tego nic z wizyty nie wyniosłam,na nastepna wizyte poszłam za dwa tygodnie z mysla że Pani dr.założy mi juz karte ciazy i skieruje na badania ale sie grubo pomyliłam,okazało sie ze nie ma potrzeby zakładania karty ciazy ze mozna ja załozyc po 12 tyg albo i póżniej na badania tez mnia nie skierowała bo powiedziała ze narazie nie widzi takiej potrzeby.odradzam tego lekarza,gabinet obskurny co chwile ktos sie kreci pani dr. zamiast badac pacjentke to pisze esmsy a pacjentka lezy rozwalona na fotelu i czeka az pani dr. łaskawie do niej podejdzie.dziewczyny szukajcie bardziej żetelnych lekarzy!!!

Poszłam do Pani doktor żeby potwwierdzić ciaże i tak tez było jednak poza tym stwierdzeniem nie wyniosłam nic z wizyty Nie założyła mi karty ciaży , nie skierowała na żadne badania stwierdziła jednak od niechcenia ze powinnam przjsc za jakis czas Wiek ciazy ustaliła na 4 tg a tydzien pozniej u innego lekarza ciaza była juz 8 tygodniowa Mam co do tej Pani mieszane uczucia Moge jedynie dodac ze jest bardzo uprzejma

PANI DR.PROWADZIŁA CAŁA MOJA CIĄŻE I BYŁAM Z NIEJ BARDZO ZADOWOLONA,JEST TEŻ ŚWIETNYM PSYCHOLOGIEM CO BARDZO MILE WIDZIANE JEST ZE STRONY LEKARZA.JESTEM JUZ JEJ PACJENTKA 5 LAT I NADAL JESTEM ZADOWOLONA.