dr n. med. Irena Piszczek

Kardiolog

Pani Piszczek powinna wykładać filozofię a nie leczyć ludzi. Z łaską wykonuje podstawowe badania, w karcie wpisuje inne leki niż na recepcie...średnio zainteresowana pacjentem. Po 7 miesiącach oczekiwania na wizytę wielkie rozczarowanie. Odradzam.

Pani dr przyjmuje też w Pile w ARS MEDICALU, kasuje 130 zł + 28 EKG. Zdecydowanie odradzam. Wymądrza się, ignoruje pacjenta, krytykuje system i koronarografię, ale z EKG nie potrafi odczytać przebytego rozległego zawału serca. Biznes, biznes i kasa! Ratujcie zdrowie i życie u innych, uczciwych lekarzy! A swoją drogą ARS MEDICAL mnie rozczarował, skoro ma takich lekarzy i słono się jeszcze za nich płaci.

Ostrzeżenie! Cyniczna, niekompetentna, zadufana w sobie. Zdecydowanie odradzam i ostrzegam przed wizytą u tej osoby. Zabieranie pieniędzy za wizytę polegającą na zestresowaniu i zdołowaniu pacjenta kardiologicznego to zwykłe złodziejstwo. A sama nawet na zwykłym ekg nie potrafi zauważyć śladów przebytego zawału. Tą lekarką powinna zająć się izba lekarska lub jakieś inne stosowne organy. A stwierdzenie, że to lekarz wybiera sobie pacjentów jacy mu odpowiadają, a nie pacjenci lekarza to już w ogóle wisienka na tym gorzkim torcie.

To niepojęte, należy tej osobie odebrać prawo do wykonywania zawodu. Krzyczała na wizycie waląc pięściami w biurko, że to do pacjenta należy dobieranie sobie leków i dawek, a nie żeby zawracać tym głowę lekarzowi. Po czym skasowała 100 zł za tę cenną poradę. Na stwierdzenie, że przecież nie każdy zna się na lekach i dlatego przychodzą po poradę lekarską odpowiedziała, że to trzeba się douczyć i doczytać, bo nie odpowiadają jej pacjenci, którzy nie potrafią sami sobie poradzić ze swoją chorobą, że nie ma ochoty się takimi zajmować. Oto cała ...

To niepojęte, należy tej osobie odebrać prawo do wykonywania zawodu.
Oto cała porada na wizycie prywatnej u tej tak zwanej lekarki.
To oszustwo i złodziejstwo tak potraktować osobę po zawale i ze skaczącym ciśnieniem, która resztami sił przychodzi po pomoc kardiologiczną!

poznałam Panią Doktor w 1979 roku,kiedy była kardiologiem studenckim.DZIĘKI NIEJ ŻYJĘ.Wspaniały specjalista,a przede wszystkim CZŁOWIEK.

Wyjątkowy specjalista. Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Polecam wizytę u Pani Doktor. Bez względu czy jest to wizyta prywatna czy na NFZ taka sama obsługa pacjenta.

Wspaniały lekarz o niespotykanym podejściu do pacjenta. Potrafi rozmawiać i wysłuchać pacjenta poświęcając mu dużo czasu. Co najważniejsze świetny kardiolog. Polecam!!!

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkalam w życiu, uratowała własciwie zycie mojego ojca!!!!! Polecam !!!!!

Uśmierciła mojego Tatę. Z objawami zawału wypuściła do domu....

Uśmierciła mojego Tatę. Z objawami zawału wypuściła do domu....

prawdziwy lekarz ,jestem pod wrażeniem ,w sposób przystępny tłumaczy mechanizmy zależności choroby , nie spieszy się , podczas wizyty poświęca uwagę pacjentowi, jest kontaktowa i przyjazna.