Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentna pani pulmonolog, doświadczona i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Trafnie postawiła diagnozę, pomagając mi już od pierwszej wizyty. Szczerze polecam!

Polecam wszystkim szukajacym profesjonalnej opieki medycznej! Zanim przyszłam do doktor Ireny Porębskiej bylam u dwoch innych lekarzy , ktorzy nie potrafili mi pomoc.

Wszystko przebiegło dobrze. Pani Doktor przemiła kobieta. Jest bardzo ciepła i cierpliwa.Poswieca pacjentom naprawdę bardzo dużo czasu i uwagi, Polecam z całego serca!!!

Od przeszlo 3 lat mam dusznosci. Pulmonolodzy odsylali mnie do laryngologow i na odwrot. Pani Dr jest pierwszym specjalista, ktory przeprowadzil ze mna doklady wywiad i nie odeslal do innego lekarza na zasadzie "bo to pewnie cos, czym ja akurat sie nie zajmuje". Przyznała, że moje objawy nie są oczywiste, ale zleciła szereg badan, zeby wyjasnic ich przyczyne. Wszystko przy tym swietnie objasnila i wylumaczyla. Zdecydowanie polecam!

Pani Dr Irena Porębska nie jest rutyniarą. Potrafi spokojnie po 10 razy tłumaczyc-do skutku,co byłoby najlepszym rozwiązaniem problemu. Z przyjemnością skorzystałem z uprzejmości i leczenia w tym gabinecie. Polecam

Panią Doktor wybrałam wyłącznie na podstawie opinii przeczytanych na tej stronie. Pani Doktor Porębska urzekła mnie już na samym początku swoim podejściem do mnie. Jest bardzo miła, i spokojne podejmuje decyzje. Dała mi czas na opowiedzenie o wszystkich moich wątpliwościach. A najbardziej ujmujące jest to że Jej troska nie kończy wraz z wyjściem z gabinetu. Polecam ją w 100 %

Korzystam z leczenia u dr Ireny od wielu lat i jestem zadowolony. Dostałem się do jej gabinetu dzięki poleceniu mojego kolegi, który też się u niej leczy. Wiem ,że praktykuje od wielu lat i zna się na rzeczy. Można z nią porozmawiać i o wszystko zapytać, o postępy leczenia. Bardzo mi się podoba,ze można w Medixie wykonać również zdjęcie rtg!

Lekarz z "sercem na dłoni" co w dzisiejszych czasach jest rzadkością szczególnie w środowisku lekarzy . Polecam i pozdrawiam

Lekarka która na prawdę wiedziała co robi wybierając tą specjalizację. Znam kilku pulmonologów ale tylko dr Porębska mi pomogła. W tamtym roku wyprowadziłam się za Wrocław ale będę nadal korzystała z jej pomocy. Pozdrawiam

Pierwszy raz korzystałam z usług dr I. Porębskiej. jestem bardzo zadowolona i dziękuję za udzielanie mi wszelkich informacji, należę do ludzi, którzy lubią wiedzieć co i jak. Dzięki temu dr zyskała w razie czego kolejnego pacjenta na przyszłe lata

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Wrocław"?

Modra 4 lok. 1
54-151 Wrocław