dr Irena Porębska

Pulmonolog

Konkretne i rzetelne podejście do pacjenta. Pani Doktor szczegółowo opisała źródło problemu jak również zaleciła konkretnee działanie. Polecam

P. Doktor Porębska w wyczerpujący sposób poinformowała mnie o przyczynach moich dolegliwości oraz dalszym postępowaniu. Doktor swoją postawą wzbudza zaufanie, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa ewentualne wątpliwości. Bardzo polecam

Szybka konkretna konsultacja, tak jak powinno być zawsze. Pacjent wychodzi z gabinetu podbudowany i czuje że lekarz się dobrze nim zaopiekował. Mam nadzieję, że wszyscy sądzą podobnie.

Świetny, niezwykle miły i profesjonalny lekarz. Leczę u Pani doktor moją córkę i jestem bardzo zadowolona. Córka powoli wraca do zdrowia. Polecam serdecznie Pania doktor.

Bardzo rzeczowy lekarz. Bada wnikliwie, odpowiada na pytania. Nie zbywa pacjenta. Na pewno wrócę w razie potrzeby. Polecam

Bardzo dobry i życzliwy lekarz. Długi wywiad i dopytywanie o moje dolegliwości. Mila konkretna punktualna pelen profesjonalizm i zaangazowanie. Rzadko spotyka się lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentna pani pulmonolog, doświadczona i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Trafnie postawiła diagnozę, pomagając mi już od pierwszej wizyty. Szczerze polecam!

Polecam wszystkim szukajacym profesjonalnej opieki medycznej! Zanim przyszłam do doktor Ireny Porębskiej bylam u dwoch innych lekarzy , ktorzy nie potrafili mi pomoc.

Wszystko przebiegło dobrze. Pani Doktor przemiła kobieta. Jest bardzo ciepła i cierpliwa.Poswieca pacjentom naprawdę bardzo dużo czasu i uwagi, Polecam z całego serca!!!

Od przeszlo 3 lat mam dusznosci. Pulmonolodzy odsylali mnie do laryngologow i na odwrot. Pani Dr jest pierwszym specjalista, ktory przeprowadzil ze mna doklady wywiad i nie odeslal do innego lekarza na zasadzie "bo to pewnie cos, czym ja akurat sie nie zajmuje". Przyznała, że moje objawy nie są oczywiste, ale zleciła szereg badan, zeby wyjasnic ich przyczyne. Wszystko przy tym swietnie objasnila i wylumaczyla. Zdecydowanie polecam!