dr Irena Porębska

Pulmonolog

Pierwszy raz korzystałam z usług dr I. Porębskiej. jestem bardzo zadowolona i dziękuję za udzielanie mi wszelkich informacji, należę do ludzi, którzy lubią wiedzieć co i jak. Dzięki temu dr zyskała w razie czego kolejnego pacjenta na przyszłe lata

We Wrocławiu to chyba najlepszy pulmonolog wśród tego typu lekarzy. Bardzo dobrze zorganizowana, świetnie wyposażony gabinet , uczciwe ceny, co np. dla mnie jest istotne. Polecam gorąco p. Irenę Porębską :)

Czekam na wyniki zleconych badań i wybieram się do pani dr Porębskiej kolejny raz .Jako jedyna z wielu lekarzy u których byłam zleciła mi badania , o których nie pomyśleli inni lekarze. Jestem bardzo wdzięczna.

Bardzo dobry lekarz, delikatny, uprzejmy, cierpliwy i sympatyczny. Co najważniejsze świetny fachowiec!! Gorąco polecam wszystkim dr Porębską . Godna jest polecenia!

Polecam Panią Doktor Porębskiej ! Bardzo !!! Leczę się u niej od kilku lat,zawsze uśmiechnięta,przyjmuje bez problemu.Super babka !!!

Bardzo życzliwa i dyspozycyjna kobieta. Była uprzejma, dało się wyczuć że doskonale zna temat pulmonologii. Na prawde polecam p dr

Rozmowa z Panią Doktor jest b. rzeczowa, w dostępny sposób przekazuje informacje o stanie pacjenta i możliwościach leczenia. Wysoka kultura osobista, wrażliwość,cierpliwość. Polecam dr Irenę Porębską.

Wspaniały fachowiec i sympatyczna kobieta. Zawsze znajdzie sposób na moje dolegliwości. Aby wszyscy lekarze byli tak oddani swoim pacjentom.

Zgadzam się z poprzednimi komentarzami ! Pani Porębska jest wspaniała. Wyleczyła mnie z niejednej dolegliwości! Oby więcej takich lekarzy w Polsce!

Pani dr Porębska to najwspanialszy lekarz pod słońcem. Taka normalna w tym zwariowanym świecie! Dobry człowiek. No i po prostu fajna babka.