dr Irena Porębska

Pulmonolog

Super lekarz.Pierwszy raz mialam do czynienia z pulmonologiem,rzadko chodze do lekarza,ale tak miłą i sympatyczną lekarkę trudno dzis spotkac. POLECAM :))

sumiennie i profesjonalnie zbada pacjenta, w sposób bardzo uprzejmy zrobi wywiad. Wszystko to w sposób bardzo miły i w trosce o pacjenta. Taka właśnie jest doktor Porębska :)

Pani doktor Irena Porębska to wyjątkowy lekarz, bardzo cierpliwa, grzeczna, udziela pacjentowi wyczerpujących informacji o stanie zdrowia, proponowanych badaniach, wynikach badań. Bardzo mi odpowiada takie podejście do sprawy.

SERDECZNIE WITAM, BARDZO POLECAM GABINET PULMONOLOGICZNY PANI IRENY PORĘBSKIEJ JEJ METODY LECZENIA SZYBKO POSTAWIŁY MNIE NA NOGI, JEST BARDZO KOMPETENTNĄ OSOBĄ , DUŻO JEJ ZAWDZIĘCZAM, POLECAM , REWELACJA.....DOMINIKA

Lekarka która na prawdę wiedziała co robi wybierając tą specjalizację. Znam kilku pulmonologów ale tylko dr Porębska mi pomogła. W tamtym roku wyprowadziłam się za Wrocław ale będę nadal korzystała z jej pomocy. Pozdrawiam

Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX na Hirszfelda 17 - 71/341 27 08 www.medix.wroc.pl Pozdrawiam, ja też się u niej leczę.

Proszę podać mi namiary na Panią Doktor Irenę Porębską. Gdzie przyjmuje oraz nr telefonu. Kiedyś byłam jej pacjentką ale to było bardzo dawno temu. Chciałam ją po latach odszukać. Dziękuję z góry.

Podczas pierwszego spotkania u Dr PORĘBSKIEJ został ze mną przeprowadzony wywiad oraz pani DR zapoznała się z dotychczasową dokumentacją. Zlecił jeszcze dodatkowe badania. Po kolejnych dwóch wizytach udało się rozwiązać mój problem. Dziękuję z całego serca !!!

Pani dr Irenka Porębska była na początku swojej kariery kiedy zostałam jej pacjentką. Jej podejście i profesjonalizm zawodowy sprawiły że od tamtego czasu jestem jej wierną fanką i pacjentką :)) Zawsze oferuje mi skuteczne leczenie. Jest przemyła !!! Dziękuję Pani Irenko za te lata pomocy. !!!

Panią Doktor wybrałam wyłącznie na podstawie opinii przeczytanych na tej stronie. Pani Doktor Porębska urzekła mnie już na samym początku swoim podejściem do mnie. Jest bardzo miła, i spokojne podejmuje decyzje. Dała mi czas na opowiedzenie o wszystkich moich wątpliwościach. A najbardziej ujmujące jest to że Jej troska nie kończy wraz z wyjściem z gabinetu. Polecam ją w 100 %