dr Irena Porębska

Pulmonolog

Dr Porębska to bardzo dobry pulmonolog , kompetentna i miła z poczuciem humoru. Badania wykonuje bardzo szczegółowo i dokładne. Polecam wszystkim

Powiem tylko tyle - ja Pani doktor Porębskiej nie wymienię na innego lekarza. Bo po co szukać innego specjalisty jak się miało od razu szczęście i trafiło się w 10 !!!

pulmonolog z prawdziwego zdarzenia, zawsze przyjmie, wysłucha i wnikliwie zbada, jeszcze sie nie zdarzyło, zeby Pani Porębska mi nie pomogła.

DOKTOR PORĘBSKA JEST BARDZO DOBRYM DIAGNOSTYKIEM A ZALECONE LECZENIE BYŁO BARDZO SKUTECZNE. POLECAM

Pani pulmonolog posiada olbrzymi talent i lubi pomagać ludziom. Czuje się, że robi to z prawdziwego powołania.

Cieszę się ze trafiła na doktor Porębską. Poprzedni lekarze nie byli w stanie mi pomóc, a po wizycie u Pani dr moje objawy zaczęły w znacznym stopniu ustępować. Przesympatyczna Pani Irenka zapisała mi leki, które rzeczywiście zaczęły działać. Polecam w 100%

Wizyta u pani doktor postawiła mnie na nogi. Pani dr wyleczyła mnie skutecznie. Dziękuję. - Maksymilian

bardzo profesjonalnie zostałam potraktowana w Medixie , nie musiałam czekać długo na wizytę. Doktor była bardzo uprzejma, konkretna i fachowa, polecam każdemu panią Doktor.

Bardzo mila ,sympatyczna i kompetentna osoba, wyleczyła mnie z długiego kaszlu i chrząkania. Zawsze mozna na nią liczyć. polecam.

świetny specjalista, wysokiej klasy, zna się na rzeczy, leczyła moją astmę przez całą ciążę. na wizycie nie ma dystansu z pacjentem, rzeczowa, konkretna. polecam w 100%. mało jest takich lekarzy.