lekarz Irena Skibicka

1,9
1,7
1,6
1,6

Od lat leczę się w przychodni na Dajtkach . Jeszcze gdy była na Konopnej . Dawniej pewnie nie nazywała się Opieka . Ale to nie o to chodzi. Była opieka lekarska lepsza czy gorsza, różnie, zależy kto leczył . Ale teraz po odejściu Pani Doktor Skibickiej to już w ogóle nie wiem do kogo pójść po poradę. Bo albo jest lekarka, która jakieś wlewy robi za 150 zł i tymi, którzy na to się godzą się interesuje. I wyłącznie tymi . Inni to tak na szybko, byle sobie poszedł. Pacjent, ...

Pacjent, który przychodzi ze zwykłą chorobą typu zatkany nos, oczy zaklejone ropną wydzieliną, zatkane od tej wydzieliny bolące ucho oraz bolące gardło to słyszy radę " no i musi ściekać" . Obejrzenie ucha , gardła polega na dotknięciu przyrządem do małżowiny a nie na zobaczeniu, choćby szybkim wnętrza . Pacjent ma bolące gardło, ucho, zaropiałe oczy ale krople , które obecna pani doktor wypisuje są tylko do oczu. A co ucho? Gardło? A zasugerowanie, żeby może Dicortineff wypisała bo to i na oczy i na ucho zadziała to jakby nie słyszała. Tylko do oczu - nie pamiętam nazwy tego antybiotyku w kroplach.Nic poza tymi kroplami.
Albo lekarz, który przyjeżdża na wizytę domową i ma już wcześniej wypisaną receptę. Taki jasnowidz, widzi na odległość co choremu dolega.
Było jak było ale teraz to już jest kompletna kicha. W Dajtkach NIE MA gdzie się leczyć!!!
Pomocy Pani Ireno S.

Błędne diagnozy. Teraz nowi lekarze w przychodni są w szoku co ona wymyślala. Nie polecam. Od razu czuć różnicę jak zmienil się właściciel. Nagle miejsce dla pacjentów jesy

Nie polecam. Kobieta z którą nie da się porozmawiać. Przerywa w trakcie mówienia, ignoruje wszelkie objawy i dolegliwości. Do tego spotkałem się z tym, że obgaduje pacjentów za plecami. Lepiej szanować swój czas i spokój, i pójść do lekarza który ma mózg.

Skibicka powinna co najwyzej sprzatac w tej przychodni. Kobieta zupelnie bez powolania! Mamy starsza osobe w domu, a ona uwaza, ze starszej osobie nie mozna pomoc, ze w tym wieku to normalne ze nie chodzi itp. Poza tym jest tak niesamowicie niemila, jakby pracowala za kare. Zapewne gdyby pracowala niepublicznie, byloby inaczej.

Poszłam do pani doktor z powiększonymi migdałami, wezlami chlonnymi na szyi i bolącym gardłem. Migdały w nocy mnie dusily. Stwierdziła, że nic tam nie widzi i żebym sobie wzięła ibuprom jak boli, a to ze sie dusze w nocy to bezdechy senne i juz zaczela mi wypisywac skierowania na diagnostyke bezdechow i opowiadać gdzie się to diagnozuje. Na nic tlumaczenia, ze nigdy wczesniej tak nie mialam, bo wg pani doktor jeden migdał zajmujący pół gardła nikogo jeszcze nie dusił. Na drugi dzień kazała zrobić morfologie i ob. Poszłam zrobiłam, mysle co mi szkodzi, zaplacilam jej juz za wizyte to za krew tez zaplace, ob wyszło 7 razy ponad normę. Omówić wyniki chciała przez telefon, bo potem będzie mecz oglądała. Nie rozumiem też zdziwienia pań z rejestracji gdy przyszłam odebrać moje wyniki na papierku, "bo przecież ja miałam telefonicznie omówić wyniki z panią doktor". Z głupoty poszłam do niej jeszcze raz obejrzała gardło i nagle doznała oświecenia- ujrzała tam anginę i w koncu dala antybiotyk o ktory od poczatku sie prosilam. Oczywiscie kase za druga wizyte tez zawolala z racji ze ubezpieczona nie jestem chwilowo, tym razem łaskawie 10 zl mniej. Wszystko to sprawdza się do jednego pytania, lekarz rodzinny oglądając gardło i słuchając tego co się do niej mówi nie potrafi zdiagnozować anginy? Co to za lekarz który potrzebuje mieć wyniki morfologii i ob żeby poznać ze w gardle mi siedzi angina? Przed zrobieniem morfologii na moje pytanie czy to angina odpowiedziała ze nie, migdał jest duży bo tak i trzeba do laryngologa.
Na nic to, że pani doktor jest bardzo miła, niemalże do rany przyłóż. Specjalista z niej niestety jest marny. Ludzie, uciekajcie od tej baby gdzie pieprz rośnie.

Ludzie poczytałam opinię o różnych lekarzach rodzinnych bo szukam lekarza rodzinnego gdyż muszę uciekać od tej Skibickiej. Ja nie mogę, ona ma najgorszą opinie wśród lekarzy w Olsztynie, czy ona tego nie czyta?, albo może i czyta i dlatego jest coraz gorsza ze złości, że ludzie mają jej dość. Z nią już jest coraz gorzej na stare lat. Jest strasznie zarozumiała, nie miła i przemądrzała. Wręcz drze się na pacjenta, aż strach do niej chodzić, można po takiej wizycie popaść w depresję, tak poniża człowieka swoją wyniosłością.

Ludzie, to wszystko święta i to 100% racja, co piszecie o tej Skibickiej. To lekarz do bani, już się jej nic nie chce, lekceważąco traktuje pacjentów, jest nieszczęśliwa, że musi zejść ze swojego mieszkalnego piętra do gabinetu i przyjmować pacjentów. Jest przemądrzała jak by wszystkie rozumy pozjadała, krzyczy na człowieka, nie da dojść do słowa, zastrasza swoją ipertynencją, szczególnie osoby starsze i słabe psychicznie, że taka osoba nie jest wstanie sprecyzować swoich objawów, bo wiecznie zbija ja z tropu i nie chce w ogóle słuchać tylko się mądrzy. Efektem jej postawy są błędne diagnozy, aż strach przyjmować tych leków, które przepisuje w nerwach i pośpiechu, tylko aby zbyć jak najszybciej człowieka. żadnych badań nie chce robić, ani dawać skierowań do specjalistów, bo za mało wówczas zarobi. Ona lubi tylko takich pacjentów, którzy nie przychodzą do niej, a tylko kasa za nich z NFZ. Dojrzałam do tego żeby uciekać od nie i to z całą 5 osobowa rodziną.

Pani dr I. Skibicka jest bardzo dobrym lekarzem rodzinnym z dużą wiedzą i doświadczeniem. Słucha z uwagą i cierpliwie wszystko tłumaczy, swoje zalecenia często przekazuje także na piśmie. Jest miła i otwarta na pacjenta. Z przykrością czytałam negatywne opinie o Pani Doktor. K.Sz.

Pani "Profesor"bardzo nie sympatyczna,zwłaszcza gdy niespodziewanie się przyjdzie kiedy kończy przyjmowanie pacjentów (brak numerka)chociaż jest to nagły przypływ choroby.Wówczas trzeba zapłacić za wizytę.To już nie chodzi o pieniądze,tylko o samo podejście do chorego.Krzykiem i wywyższaniem traktuje ludzi. A niby dobro pacjenta jest najważniejsze.

Ludzie, uciekajcie gdzie pieprz rośnie - ta Pani ma tylko dwie porady dla każdego - dla dzieci, wyciąć migdałki, dla dorosłych - rzucić palenie i dieta. Byłem z zapalonymi korzonkami, chorym gardłem i problemami ze stawami w kolanie i biodrze, to dowiedziałem się tyle, że źle się odżywiam, mam nadwagę (to fakt, ale raptem może z 10-15kg) i dostałem karteczkę z radami w stylu "jeść posiłki na małych talerzach". Co to za ufo, jakim cudem jeszcze wykonuje zawód?