Irena Skowrońska

Pediatra, Wizyty domowe

Bardzo serdecznie polecam. Czuję, że moje dziecko jest pod dobrą, fachową opieką, a sama Pani Doktor nigdy nas nie zawiodła. Duży plus za zaangażowanie nawet po godzinach pracy. Przykre wydają się zatem komentarze zbyt nacechowane negatywnymi emocjami, które zapewne powoduje trudna sytuacja chorego dziecka. Nie wyobrażam sobie jednak zrzucania odpowiedzialności za los, na osobę która w tej sytuacji nic więcej zrobić nie mogła.

szkoda że nie da sie dać 0 ponieważ lekarz widząc niepokojące objawy powinien szybko działać by zdiagnozować chorobę lecz ten pediatra zbagatelizował bardzo wyraźne objawy guza mózgu i dał tylko skierowanie do neurologa, wiedząc że trzeba czekać prawie 2 miesiące na takiego specjalistę. niestety trzeba przyznać że Irena Skowrońska weszła już w rutyne i zapomniała że istnieją jakieś inne choroby jak tylko przeziebienie i rutynowe szczepienia.... niestety musiałem udać się prywatnie do lekarza by mnie uświadomił że objawy z jakimi poszedłem do Pani jeszcze obecnej dr. Ireny Skowrońskiej są bardzo niepokojące i że należy jechać do szpitala by zrobić rezonans magnetyczny.... niestety teraz mój synek walczy o zdrowie (dar życia) NAPRAWDĘ JEŚLI JESTEŚCIE KOCHAJĄCYMI SWOJE DZIECI RODZICAMI JAK NAJSZYBCIEJ PRZEPISZCIE SWOJE POCIECHY DO INNEGO LEKARZA PONIEWAŻ TA DOKTORKA CHYBA KUPIŁA PAPIERY LEKARZA NA STADIONIE XX - LECIA!!! Kliniczne objawy guza mózgu (co przeczytałem sam w internacie po fakcie) a ta lekarka bagatelizowała i kazała czekać 2 miesiące aż dziecko umrze w domu nie wiedząc co mu jest.... sam będę próbował wnieść pozew do sadu o zaniedbanie obowiązków lekarza by cofnęli jej prawo do wykonywania zawodu

Idealna pani doktor jestem z niej bardzo zadowolona, kompetentna i uprzejma ma wspaniałe podejście do dzieci polecam

Bardzo polecam. Pani doktor ma dobre podejście do dzieci. W jej rękach dziecko przestaje się bać i bez problemu poddaje się badaniu. Nie było to takie łatwe z innymi lekarzami. Pani doktor bardzo kompetentna, nie rzuca zdawkowych odpowiedzi a wszystko dokłądnie tłumaczy. Potrafi uspokoić panikującego rodzica, a także szybko i spokojnie działać w sytuacjach zagrożenia. Ja ufam naszej pani doktor i polecam innym rodzicom.

ogulnie spox babka potrafi dobre doradzic leki i nie tylko

ogulnie spox babka potrafi dobre doradzic leki i nie tylko

Bardzo sie zawiodłąm. Pani doktor nawet nie zbadała mojego dziecka, więc jak mogła wogóle stwierdzić co mu jest. Musiałam odwiedzić drugiego lekarza. Nie polecam.

Lekarz dość kompletny. Bardzo długo bada pacjenta. Niezbyt uprzejma.

Lekarz dość kompletny. Bardzo długo bada pacjenta. Niezbyt uprzejma.