lekarz Irena Sosinowska

Lekarz rodzinny

Dałabym uprzejmość na minusie, gdyby można było. Podejście do pacjenta okropne. Nie traktuje pacjentów jak istoty ludzkie. Nie polecam.

To moja Pani doktor rodzinna.Polecam.Profesjonalna i wrażliwa,otwarta na pacjenta jako człowieka.To lekarz godny polecenia!pomocny w każdej sytuacji!

przyszlam z rozleglym zapaleniem oskrzeli - dusilam sie - mialam w innej poradni zle dobrane leki - wyzdrowialam po kuracji lekami u pani doktor - dobrze dobrala leki

Najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałem styczność. Wysokie kompetencje, wiedza z zakresu wielu specjalności. Osoba kontaktowa. Przede wszystkim dobro pacjenta. Lekarz z powołania ! Gorąco polecam !

Wyrazy szacunku dla pani doktor.Za wielką wiedzę, za serce, za ludzkie odnoszenie się do pacjentów, za bycie człowiekiem.

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. To swoje powołanie wypełnia z poszanowaniem człowieka. Dla Niej najważniejszy jest pacjent, a więc dobro chorego, ochrona jego zdrowia i życia, niesienie ulgi w cierpieniu. Jestem już wieloletnią pacjentką Pani Doktor i nie zamieniłabym ją na innego lekarza. Cum debita reverentia – wdzięczna pacjentka Barbara Benjamin

Cum debita reverentia – wdzięczna pacjentka
Barbara Benjamin

BARDZO DOBRY LEKARZ. CÓŻ WIĘCEJ NAPISAĆ - ŻYCZĘ KAŻDEMU ABY PODCZAS CHOROBY SPOTKAŁ TAK DOBREGO LEKARZA. POZDRAWIAM PANIĄ DOKTOR.