To moja Pani doktor rodzinna.Polecam.Profesjonalna i wrażliwa,otwarta na pacjenta jako człowieka.To lekarz godny polecenia!pomocny w każdej sytuacji!

Najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałem styczność. Wysokie kompetencje, wiedza z zakresu wielu specjalności. Osoba kontaktowa. Przede wszystkim dobro pacjenta. Lekarz z powołania ! Gorąco polecam !

przyszlam z rozleglym zapaleniem oskrzeli - dusilam sie - mialam w innej poradni zle dobrane leki - wyzdrowialam po kuracji lekami u pani doktor - dobrze dobrala leki

Wyrazy szacunku dla pani doktor.Za wielką wiedzę, za serce, za ludzkie odnoszenie się do pacjentów, za bycie człowiekiem.

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. To swoje powołanie wypełnia z poszanowaniem człowieka. Dla Niej najważniejszy jest pacjent, a więc dobro chorego, ochrona jego zdrowia i życia, niesienie ulgi w cierpieniu. Jestem już wieloletnią pacjentką Pani Doktor i nie zamieniłabym ją na innego lekarza. Cum debita reverentia – wdzięczna pacjentka Barbara Benjamin

Cum debita reverentia – wdzięczna pacjentka
Barbara Benjamin

BARDZO DOBRY LEKARZ. CÓŻ WIĘCEJ NAPISAĆ - ŻYCZĘ KAŻDEMU ABY PODCZAS CHOROBY SPOTKAŁ TAK DOBREGO LEKARZA. POZDRAWIAM PANIĄ DOKTOR.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Bytom"?

Konstytucji 43 (Bo Vita)

41-907 Bytom
Przychodnia przy ul. Orzegowskiej 52a
Orzegowska 52a
41-907 Bytom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Twój Lekarz Rodzinny Sp J.
Tadeusza Kościuszki 75/6

40-069 Katowice
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19
41-902 Bytom