Moi chłopcy właśnie wrócili ze szpitala, gdzie pod swoimi skrzydłami miala ich Pani Doktor. Anioł nie człowiek! Zawsze znalazła czas na rozmowę, wyjaśniła wszystkie wyniki badań, moje dzieci chcialy same do gabinetu wejść. Pełen profesjonalizm i bardzo duzo empatii! Czułam, że moje dzieci są pod właściwą opieką, pierwszy raz od dawna czuję, że są bezpieczne i dobrze prowadzone. Dziekujemy z calego serca Pani Doktor i do zobaczenia! Antoś i Michaś z rodzicami :-)

Bardzo dobry Lekarz, kompleksowa wiedza i podejście, niezwykle miła i przyjazna osoba, uważamy, że nasz Bartuś zawdzięcza życie Pani Doktor a My ulgę od stresu. Dziękujemy jeszcze raz. Pozdrowienia od Jacka i Iwony. Polecamy.

Dziękujemy jeszcze raz.
Pozdrowienia od Jacka i Iwony.
Polecamy.

Pani doktor nie rozmawiała z moim dzieckiem, tylko ze mną. Traktowała córkę jak powietrze. Córka ma 16 lat. Po osłuchaniu jej zapisała antybiotyk (augmentin), pomimo że stwierdziła iż nic w płucach nie słyszy i nie wytłumaczyła nam w jakim celu jest w takim razie ten antybiotyk. Nie zaleciła też żadnego leku osłonowego. Badanie trwało może minutę. Minął tydzień antybioty, nie pomógł, ale do tej pani już nie wrócimy. Wizyta była opłacana, bo w piatek wieczorem przed długim weekendem nie miałam mozliwości skorzysstania z mojej przychodni. Wyjatkowo niemiła wizyta i lekarz. Zero kontaktu.