lekarz Irena Wojtanowska

Anestezjolog, Ginekolog położnik

3,7

Najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam (a leczyłam się wiele lat u wielu lekarzy). Pani doktor ma ogromną wiedzę, czas i serce dla pacjenta. Zawsze szczegółowo omawia wszystko z pacjentem, cierpliwie tłumaczy. Naprawdę troszczy się o pacjenta!!!!!!!!!!!!!!!!!

polecam, bardzo uprzejma Pani, byłam u niej kilka razy, wizyta była na NFZ, kompleksowo podeszła do problemu,wszystko mi wyjaśniła dokładnie, a ponieważ problem wymagał zabiegu odesłała mnie do szpitala w Tuchowie, gdzie również spotkałam się z miłym personelem, po zabiegu Pani Wojtanowska zadzwoniła do szpitala zapytać o mój stan, a pózniej na wizycie kontrolnej również rozmawiała ze mną i zaprosiła na cytologię, uważam że bardzo dba o pacjęta i polecam

straciłam z jej winy dziecko w 24tygodniu ciaży!!!!

straciłam z jej winy dziecko w 24tygodniu ciaży!!!!