lekarz Irena Zarakowska-Kotarska

Powiem tak na pierwszej rozmowie złamała pani doktor przysięgę Hipokratesa, mam skierowanie na biopsie a słyszę że jest pandemia, telefonicznie uważa że mam infekcję, odmawia umowienia badania. Jest bardzo nie uprzejma i sfrustrowana że ma pacjentki na NFZ nie prywatne

Pani doktor jest przecudowna!!! W zasadzie od razu stwierdziła, w jakim jestem stanie. Pomogła, była mi i pomocna. Bardzo mi pomogła, serdecznie polecam! Nie ma lepszego ginekologa w całym powiecie :)

beznadzieja... byłam umówiona za dwa tygodnie bez zapisu bo tak kazała jak przyszłam stwierdziła że mnie nie przyjmie bo nie ma miejsc nawet mnie nie wysłuchała że sama mi kazał przyjść na połówkowe za da tygodnie i tego się wyparła pani położna powiedział że nic nie poradzi na to i sama muszę coś wymyśleć i iść prywatnie nawet do niej na drugi dzień .

Bardzo miła kobieta, chodziłam do niej co miesiąc na konsultacje i bardzo dobrze zna się na rzeczy jak komuś nie pasuje to niech negatywne komentarze zostawią dla siebie i niech sobie zmienią lekarza. Serdecznie pozdrawiam

Aż się zdziwiłam,że lekarz przyjmujący w przychodni,nie w gabinecie prywatnym, potrafi być tak miły i tak zająć się pacjentką.Bezbłędnie postawila diagnozę,sama umówiła na konsultację i zadzwoniła do szpitala umówiła termin zabiegu.Bardzo polecam.

Ta kobieta to totalna porażka!!Nie mam pojęcia co robi w służbie zdrowia???Chodziłam do niej co 2-3 tygodnie przez kilka miesięcy z TYPOWYMI OBJAWAMI NOWOTWORU.Szczególowo opisałam objawy,rosiłam o badania,o pomoc a ona co??? przez te kilka miesięcy leczyła raka globulakmi na grzybicę i hormonami !!! żadnych badań, żadnego zainteresowania, analizy objawów. Zrobione u niej USG z prędkością światła wyraźnie uwidoczniły zmany nowotworowe!!! a ona co???nic!!! stwierdziła że jestem młoda i napewno przesadzam! A więc pani Zarakowaka!!!! młode kobiety też chorująna raka!!!! proszęich nielekceważyć tylko wkońcu się dokształcić!!! Zdecydowanienie polecam

Mogę ocenić Panią doktor po 20 latach bycia pacjentką.Jest tak samo uprzejma na NFZ jak i na prywatnej wizycie .

Wizyta pośpieszna ..leki niewłaściwe .. zawsze te same.. standardowo.. a problem zawsze inny.. więcej już nie chodzę do tej Pani

Pani doktor jest doświadczonym specjalistą, bardzo miłą osobą,jest kompetentna i można jej zaufać.

Pani doktor jest doświadczonym specjalistą, bardzo
miłą osobą,jest kompetentna i można jej zaufać.

Wspaniały lekarz, świetne podejście do pacjentki, bardzo profesjonalny sprzęt.W sumie za cztery prywatne wizyty zapłaciłam 100 złotych.Gorąco polecam!