Irena Zgodzaj-Legutko

Pani doktor nie wstała od biurka, wszytko czyli bardzo niewiele zrobił jej asystent. Odmówiła mi badań dna oka, skoro wg moich starych kart 10 lat temu wykluczono poważniejsze schorzenia. Jedyne co chciała zrobić to dobranie szkieł, na które kazała przyjśc na kolejną wizytę bo nie była w stanie zrobić tego na rozszeżonych żrenicach.

Moja wizyta trwała niecałą minutę. Pani doktor nawet nie spojrzała na moje czteromiesięczne dziecko, tylko od razu skierowała na zabieg. Nie polecam!!!!!!!

Bardzo kompetentna lekarka, dokładnie tłumaczy metodę leczenia. Polecam, zwłaszcza rodzicom z małymi dziećmi.