lekarz Irena Ziniewicz-Gryka

Anestezjolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Panią dr Irenę Zieniewicz-Grykę poznałam w czasie pobytu mojego męża na oddziale OIOM milickiego szpitala. Pani Doktor to wyjątkowy Lekarz i Człowiek. Jej wiedza, kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość widziałam i czułam każdego dnia, kiedy mąż przebywał na oddziale. Pani Doktor otoczyła profesjonalną opieką medyczną męża, a ja córki mogłyśmy w tych najtrudniejszych dla nas chwilach liczyć na rzetelną informację. empatię i wsparcie. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor nie tylko jako Lekarza, ale i jako Człowieka. Każdemu pacjentowi życzę kontaktu z takim Lekarzem. Szczerze polecam!

Panią dr Irenę Zieniewicz-Grykę poznałam w czasie pobytu mojego męża na oddziale OIOM milickiego szpitala. Pani Doktor to wyjątkowy Lekarz i Człowiek. Jej wiedza, kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość widziałam i czułam każdego dnia, kiedy mąż przebywał na oddziale. Pani Doktor otoczyła profesjonalną opieką medyczną męża, a ja córki mogłyśmy w tych najtrudniejszych dla nas chwilach liczyć na rzetelną informację. empatię i wsparcie.
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor nie tylko jako Lekarza, ale i jako Człowieka. Każdemu pacjentowi życzę kontaktu z takim Lekarzem. Szczerze polecam!

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat