dr n. med. Ireneusz Bielecki

Laryngolog

Niestety, ale nie jestem zadowolona z Pana Doktora. Kilka wizyt, decyzja wyciecia 3-go migdałka, szybki zabieg (kilka godzin czekania na oddziale) poprawa na kilka tygodni do kolejnej infekcji, udałam sie ponownie do doktora ponieważ dziecku (4 lata) ponownie pogorszył się słuch tym razem po zbadaniu lekarz stwierdził ze trzeci migdał nie odrósł nie ma żadnych pozostałości ale trzeba pomyślec o bocznych migdałach bo nadają sie do wycięcia !!! Po 3 dniach udałam się do innego lekarza który zbadał trzeci migdał niestety palcem, twierdząc ze tylko tak można ocenić stan trzeciego migdała i OKAZUJE SIĘ ŻE JEST POZOSTAŁOŚĆ PO USUNIĘTYM MIGDAŁKU!!! Jak to jest, trzeba dbac o swoje imię wiec przyznanie się do błędu nie wchodzi w grę. Przykre ponieważ człowiek wydaje pieniądze sadzac ze w ten sposób oszczędzi dziecku niepotrzebnego cierpienia a to guzik prawda.

Najlepszy laryngolog na jakiego trafiliśmy. Polecam. Doktor zajął sie naszym synkiem bardzo konkretnie, bez następnych prób z leczeniem antybiotykami założył mu dreny i rozwiązało to dużo problemów nie tylko z choroba uszu ale rozwojem naszego malucha. Jest typem lekarza którego trzeba pytać, nie tłumaczy nam wszystkiego tak jakby sobie niedoinformowany rodzic życzył. Ale polecam bardziej niż komunikatywnego lekarza, który nie podejmuje konkretnych kroków w leczeniu zwłaszcza u dziecka 1,5 rocznego, które się wszystkiego uczy i metoda prób i błędów to zbyt duże ryzyko.

Wizyta prywatna sprawiła że przyjął dziecko do szpitala na operacię czyli wstawienie drenów. Po drenach za miesiąc znów wyciek , wysoka gorączka. Powiedział żźe tak ma być . Ponowna wizyta w przychodni P. Dr. Krzemień po badaniach skierowała synka na oddział niestety P. Ordynator powiedział że nie ma potrzeby. Po roku znów szpital . Po trzech dniach kazał dziecko wypisać ale sprzeciwiła sie P.dr. Wolan dziecko zostało jeszcze kilka dni. Wnioski proszę wyciągnąć . Pozdrawiam Franek

Ogólnie duży plus dla doktora Bieleckiego za fachowonaśc.Operował moje dziecko i wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji.Minusy: Pan Bielecki nie tłumaczy podłoża choroby jest mało komunikatywny, moim zdaniem za mało czasu poświęca pacjentowi-nasze wizyty trwały ok.3 minut.Np.po zbadaniu słuchu nie usłyszymy jaki jest wynik-tylko odpowiedź "powinno dziecko dużo lepiej słyszec po operacji".Osoby, które nie potrzebują wiedzy na temat swojego problemu będą zadowolone.

Jestem zadowolona z wizyty u pana doktora. Operował moje dziecko, wszystko przebiegło dobrze. Jest uprzejmy (co nie zawsze jest standardem u lekarzy sic!), wie co robi, wszystko przebiegło sprawnie także moge polecić. p.s. leczę teraz u lekarza całą moją rodzinę ;)

p.s. leczę teraz u lekarza całą moją rodzinę ;)