lekarz Ireneusz Bogusz

Radiolog

3,5
3,7
3,7

Pełen profesjonalizm,pełna ocena choroby, zostało mi wszystko wytłumaczone i otrzymałam zrozumiałe zalecenia,

Rewelacja, 9 lat mnie diagnozowano i nikt nie potrafił określić co mi jest. Dopiero dr Bogusz pochylił się nad problemem, postawił diagnozę - trafną diagnozę - i jestem zdrowa. Zamiast tony tabletek wystarczyła operacja.

Tylko kilka opinii o p. Boguszu wzbudziło moje obawy. Zostały rozwiane po wizycie. Miły, konkretny, uprzejmy. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Jednynie trudno było p. Bogusza znaleźć, bo pracuje teraz w Ośrodku Medycznym SAMARYTANIN w Opolu. Polecam.

Dr Bogusz kilkakrotnie wykonywał mi USG. Był bardzo uprzejmy, dokładny i kompetentny. Bardzo sumiennym. Dokładnie opisuje USG. Poleciłabym wizytę u niego znajomym.

OPan dr. bogusz uważany za najlepszego w wykonywaniu badan usg w moim przypadku pomylił sie i do błedu lekarskiego nie chciał się przyznac chociaż badanie hist- pat mówiło coś innego .Był nieprzyjemny arogancki i nie docierało do niego że się myli ,nie polecam jest przereklamowany i do tego bardzo wyniosły .Pan dr nie jest Panem Bogiem nieomylnym,nie polecam

Przereklamowany. Nie polecam.

Przereklamowany.