dr n. med. Ireneusz Brzozowski

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik, Ginekolog

3,6
3,5
3,3

dr n. med. Brzozowski Ireneusz Polecam, juz po pierwszej wizycie przy moin przypadku podszedł od razu do rzeczy i wyjaśnił co mnie czeka. Jestem jemu bardzo wdzięczna bo inni lekarze już nie dawali mi szans na bycie mamą. Jeszcze raz polecam.

dr n. med. Brzozowski Ireneusz

Nie polecam tego lekarza,usuną mi szyjkę macicy ze stanem zapalnym który nadawał się do leczenia,a ten pan poszedł na łatwiznę,najlepiej "skrócić i wyrzucić",bo tak dokładnie zrobił,nawet do histopatologii nie oddał.Po zabiegu wysłał mnie do domu a na drugi dzień i na trzeci i kolejny jeździłam z krwotokami,w końcu stwierdził że trzeba dołożyć szwy to krwawienie ustąpi.Tak zrobił,tylko bez narkozy bo powiedział że drugi raz w ciągu tygodnia usypiał mnie nie będzie.Kiedy przy szyciu nie wytrzymywałam z bólu omal nie mdlejąc to powiedział że panikuję.Miałam dojść do zdrowia po dwóch tyg.a skończyło się na kilku miesiącach z hemoglobiną 8 przez zaniedbania lekarza.Po tym wszystkim jak najszybciej zmieniłam ginekologa który postawił mnie na nogi,przy czym stwierdził że poprzedni lekarz mnie bardzo skrzywdził i jeśli chciałabym zajść w ciążę to duże ryzyko bo o donoszeniu dziecka nie ma mowy.Taka moja przykra historia.Drogie panie zasięgajcie opinii przynajmniej dwóch lub trzech lekarzy,ja zaufałam jednemu i zrobiłam duży błąd.

Bardzo dobry specjalista ,aczkolwiek z dziwnym poczuciem humoru, obawiam się że to wpływa w dużym stopniu na opinnie o nim,

Pan doktor niezbyt uprzejmy. Nie dal mi nawet dokonczyc wyjasnien o celu wizyty. Krwawienie międzymiesiaczkowe skwitowal stwierdzeniem, ze "nie toleruję" antykoncepcji i pewnie w ogole nie mogę takowej przyjmować. Kazał odstawić lek i umył ręce. Odnioslam wrazenie ze podejscie pana doktora to byle jak najszybciej miec z głowy i przyjac kolejna pacjentke. Badania tez nie nalezalo do najdelikatniejszych. Oczekiwalam porady, dostałam parę opryskliwych zdań w twarz. Nie polecam nikomu takiego lekarza

Gdyby nie dr Brzozowski już od sześciu lat nie miałabym macicy i piersi. Nie panikuje ale podchodzi do pacjenta bardzo rzeczowo. Okazał mi dużą pomoc, umówił z konkretnymi lekarzami, przed operacją zlecił wszystkie badania, nawet te wysokospecjalistyczne, jestem jego pacjentką od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł

Najlepszy lekarz do jakiego kiedykolwiek trafiłam. Zajął się mną i moim partnerem z zaangażowaniem i profesjonalnie. Życzliwy, ciepły i kompetentny. Jeśli ktoś leczy bezpłodność, to polecam dr Brzozowskiego.

Stwierdził u mnie brak szansy na dziecko z powodu źle rozwiniętych jajników brak jajeczek i jajeczkowania i usilnie wręcz natrętnie namawiał na laparoskopię. Na szczęście sprawdziłam to u innego lekarza i okazało się to kompletną bzdurą. Dziś mam dwoje dzieci bez żadnego leczenia. Ostrzegam przed tym lekarzem, perfidnie mnie oszukał.

Nie polecam lekarza. Był bardzo niemiły, uszczypliwy, złośliwy. Zwykłe USG przebiegło bardzo boleśnie, gdyż lekarz wiercił tym ustrojstwem w mojej pochwie tak, że myślałam, że zemdleję. Potem cały dzień bolał mnie brzuch.

Bardzo dobry lekarz:) Zdecydowanie polacam

Bardzo dobry lekarz:) Zdecydowanie polacam

Lekarz dla którego pacjent to zło konieczne, bardzo nieuprzejmy, niechętnie udzielał jakichkolwiek informacji na temat stosowania przepisanych leków, natomiast bardzo chętnie dzielił się swoimi osądami na temat mojej osoby. Nie postawił żadnej konkretnej diagnozy. Zdecydowanie odradzam wizytę.