Dzień dobry, Serdecznie polecam lekarza. Wysoka kultura osobita i usposobienie. Kompetentne podejscie do tematu

Dzień dobry,

Witam, Polecam doktora. Potrzebowalam badań do prawa jazdy. Rzeczowe, sprawne zalatwienie tematu. Pan doktor bardzo z miłym podejściem do pacjenta

Witam,

Jestem zdziwiona, czytając wcześniejsze opinie. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty. Badanie zostało przeprowadzone w miłej atmosferze. Z pełnym przekonaniem polecam Doktora.

Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy. Ja ze swojej strony gorąco polecam Pana Doktora. Szybka i rzetelna pomoc.

Nie polecam tego Pana siedzi w gabinecie za kare!! Nie mily w rozmowie zero wyjasnienia wynikow czego kolwiek pacjentów traktuje bardzo nie milo!!!

Serdecznie nie polecam. Pan doktor ma bardzo gburowate podejście do pacjenta. Niemiły ton wypowiedzi.

Brak paragonu!!!!!!!!!!!!!!!! Robiłem badanie na prawko na c i c+e razem z kwalifikacją którą zgubiłem i poprosiłem o duplikat po 6 mies od wizyty powiedział ,że nie ma nigdzie zapisane ,że robiłem kwalifikację a tylko prawko to chociaż by zszedł z ceny a zainkasował 200zł za wypisanie zaświadczenia, bezczelny typ nawet się nie zapytał czy chcę fakturę lub paragon, nie miałem czasu na rozmowę więc wyszedłem, nie polecam!!!! Inni biorą 150zł!!!