lekarz Ireneusz Habura

Nefrolog

Znakomity nefrolog. Bardzo dobrze zorganizowany lekarz, punktualny, profesjonalny w każdym calu. Zawsze ma czas dla pacjenta, wyjaśnia bardzo szczegółowo wszelkie wątpliwości dot. choroby, zażywanych leków i towarzyszących im skutków. Bardzo wysoki poziom kultury osobistej. Podczas wizyty kompleksowo podchodzi do zgłaszanych problemów zdrowotnych. Gorąco polecam.

Wspanialy nefrolog,internista i czlowiek.Sluzy pomoca telefonicznie i e-mailem. Pelen profesjonalizm, punktualny,konkretny i rzeczowy. Bardzo dobry diagnosta. Mozna na Nim polegac i godny polecenia innym pacjentom.

Pan Doktor jest najlepszym fachowcem pod słońcem. Konsultacja wyników przy pomocy maila. Wspaniały człowiek i naprawde lekarz z powołania. Jeśli czujecie że macie problem z nerkami ale i ogólnie koniecznie należy się skontaktować z Panem Doktorem. Dziękuję za dobra diagnozę i przedewszystkim ofiarowanie nadzieji i wiary.

Super lekarz. Bardzo dobry nefrolog i wspaniały człowiek. Konkretnie odpowiada na każde pytanie. Z całego serca polecam Pana Doktora. To bardzo kompetentny lekarz!

Dr Habura to jeden z tych lekarzy, których jest już coraz mniej. jest profesjonalistą, wzbudza zaufanie, wiem, że oddając się w Jego ręce pomoże i jak będzie trzeba doradzi. fakt jest wymagający w stosunku do pacjentów, zmusza nas do samodyscypliny, ale piszę to w dobrym znaczeniu tego słowa. sprawia to,że czujemy, i ż bierzemy czynny udział w leczeniu. tak Trzymać Panie Irku. polecam każdemu kto wymaga leczenia nefrologicznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest wspaniałym specjalista który zna doskonale swój fach zawodowy zawsze służy radą.Dzięki niemu żyję , jestem po przeszczepie nerki już od 1997 roku i nadal leczę się u dr.Ireneusza Habury.takich specjalistów nam brakuje w Zielonej Górze,Sedeczne pozdrowienia dla dr.Ireneusza Habury i jego całej rodziny.K.O.

Od dawna nie spotkałam się z tak kompetentnym i jednocześnie miłym nefrologiem. Potrafi dodać otuchy, nie wzbudza niepotrzebnych lęków. Polecam, to naprawdę dobry specjalista.

Wspanieły człowiek i lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W razie potrzeby pomoże, jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa. Bardzo gorąco polecam, aby więcej takich lekarzy.

Konkretny i na pewno wiedzę ma. Ksywa "140 zł"-tyle wziął za oglądnięcie wyników umierającego ojca w Aldemedzie. Za darmo nie było mowy. Jajcarz-po śmierci pacjenta przesyła kondolencje na komórkę zmarłego. Krótko mówiąc - pazerny.

Zarozumiały.Na pacjenta patrzy z wyższością.Nie toleruje opinii innych lekarzy.Typ naukowca.Mało komunikatywny.Lepiej na niego nie trafić.Pozostali lekarze na oddziale zdecydowanie lepsi.Na pewno dba - najbardziej o siebie i kasę.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Zielona Góra"?

Al. Niepodległości 1/3
65-034 Zielona Góra