dr n. med. Ireneusz Haponiuk

Kardiochirurg

Dziękuję z całego serca dla Dr haponiuk za uratowanie życia dla mojego synka Grzegorz który był operowany przez Pana synek ma już rok tryska energią operacją przebyła bez żadnych komplikacji dzięki doktorowi mój synek żyje

Wspaniały człowiek. Bardzo wysoki poziom kultury. Bardzo ludzkie podejście do drugiego człowieka . Wybitny specjalista.

Dr.Haponiuk bardzo uprzejmy , konsekwenty , miły , człowiek jako Dr mega specjalista który ma złote ręce . Gdy tylko przyjechaliśmy na oddział do Gdańska odrazu zlecił badnia zero czekania . W stosunku do rodziców bardzo otwarty informuje o wszystkim wrecz sam zapytał czy mamy jakieś pytania lub wątpliwości . Do dzieci również ma świetne podejście .Córka ma 3 latka i wadę wrodzoną serca zastawki ( niedomykalność ) oraz ubytek dość spory . Operacja trwała ok 5 h wszystko sie udało . Brak słów żeby opisywać . Cały sztab lekarzy bardzo solidny . Dzięki takim ludziom człowiekowi wraca wiara w to że są jeszcze lekarze z pasji i powołania . Przy Dr Haponiukowi można czuć się bezpiecznie . Moim zdaniem jeden z najleprzych kardiochirurgów w PL jak nie nr 1. Dzisiaj córka jest 5 dobę po operacji i doszła bardzo szybko do siebie .

Doktor Ireneusz Haponiuk jest świetnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Uratował życie naszej córeczki, która w trzeciej dobie po urodzeniu przeszła operację serduszka. Dziś jest pełną energii 20-miesięczną łobuziarą. Przebywaliśmy na oddziale przez prawie trzy tygodnie. Doktor Haponiuk zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i dla zmartwionych rodziców, zawsze chętnie tłumaczył i rozwiewał wątpliwości rodziców, potrafił wesprzeć i przywrócić uśmiech na naszych twarzach. Jego praca jest również jego życiem, widać było, że jest w pełni oddany ratowaniu małych istot. Nie zapomnimy Pana doktora i całego zespołu ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku. Dzięki nim nasze maleństwo jest z nami, uratowali nie tylko życie naszej córki, ale i nasze. Z całego serca dziękujemy!

Wspaniały człowiek i wybitny lekarz. Cierpliwy dla załamanych rodziców. Ratuje małe serduszka. Będę mu wdzięczna do końca życia za uratowanie mojego małego synka.

Dr Haponiuk jest najwspanialszym człowiekiem jakiego było nam spotkać na naszej drodze, ma złote ręce i wielkie serce do dzieciaczków no i bardzo dużo cierpliwości do nas rodziców ;-)Jest to lekarz w 100% z powołania Ninka miała operację w sierpniu 2010 ale cały czas mamy kontakt z Panem doktorem w przychodni na kontrolach i są to bardzo przyjemne wizyty :-) a żeby tego było mało to Pan doktor zawsze służy radą i pomocą Bardzo dziękujemy Panie doktorze Rodzice Ninki

Rodzice Ninki

Wspanialy ,cierpliwy, uprzejmy! I przedewszystkim jeszcze raz wspanialy Specjalista.Godny polecenia co chodzi o serduszka dzieci!

To najwspanialszy i kompetentny lekarz jakiego spotkałam. Od razu zajął się moją dwutygodniową córeczką po przewiezieniu jej na oiom. Okazało się, że ma rzadką wadę serca. Operacja trwała 11 godz. która na szczęście się udała. Mała jeszcze leży na oiomie, ale wierzę ,że będzie wszystko dobrze. Lekarz dokładnie tłumaczył co i jak, nawet pokazał co gdzie jak, jakie leki mała dostaje, dlaczego oddycha za nią maszyna, dlaczego ma dren, cewnik itd. Zawsze znaduje czas dla rodziców. Prawdziwy lekarz z powołania, Dziękuje doktorze za uratowanie życia mojej córeczki:)

Doktor Ireneusz Haponiuk jest dobrym duchem Oddziału Kardiochirurgii dla Dzieci z Wrodzonymi Wadami Serca Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku. Atmosfera oddziału, na którym znalazł się nasz synek w styczniu 2013 roku, pomimo konieczności radzenia sobie personelu z sytuacją często zagrożenia życia małych pacjentów, jest rewelacyjna. Profesjonalizm, zarówno Pana Doktora, jak i całego zespołu operującego oraz Pań pielęgniarek, wyrozumiałość, wsparcie, zwykłe ludzkie zrozumienie i ciepło - niesamowite i rzadko spotykane w publicznych placówkach służby zdrowia. Pomimo, że w związku z chorobą synka przyszło nam się zmierzyć z najtrudniejszą sytuacją w życiu, cieszę się, że trafiliśmy właśnie na oddział kierowany przez Pana Doktora Haponiuka. Efekt operacji bardzo dobry, ale i wspomnienia z tych trudnych chwil także jakby mniej traumatyczne dzięki Panu Doktorowi i Jego współpracownikom. Wielki szacunek dla Pana i Pana współpracowników.Dziękujemy:)

Świetny specjalista,lekarz P. Ireneusz Haponiuk uratował mojej córce życie,córcia miała nie całe 5-miesiecy,urodziła się z poważną wadą serca. Gdy przybyliśmy na oddział dr Ireneusz Haponiuk z wielkim zaangażowanie pomógl mojej córce. Operacja jak pamiętam trwała 4-5h. dla mnie trwało to wieki. Operacja obyła się bez żadnych komplikacji. Dziękuje z całego serca za to,że uratował moją córke.. Dziś córka ma już 2.5L.. Tryska energią a co do blizny po operacyjnej,to został nie wielki ślad.. Żadne słowa nie mogą wyrazić podziękowania z naszej strony,jak jesteśmy bardzo wdzięczni personelowi oraz doktorowi.. Dziękujemy z całego serca