lekarz Ireneusz Kohut

1,6
1,9
1,6
1,7

Moje doświadczenie niestety potwierdza negatywne opinie zamieszczone tutaj o panu. Nie spotkałam się jeszcze z takim lekarzem! Masakra!! Należy unikać szerokim łukiem ,tacy lekarze nie powinni zostać zatrudniani ,a zwłaszcza do pracy z dziećmi!

Jednym słowem: "dramat". Ja wiem, że tacy ludzie i tak pewnie nie przejmują się opiniami ale dla innych pacjentów: zdecydowanie unikać tego lekarza! 1. Nie przekazuje praktycznie żadnych informacji, wszystko trzeba wyciągać pytaniami. 2. Sposób bycia: brak jakiejkolwiek empatii, brak chęci nawiązania porozumienia z dzieckiem. Wszystko na zasadzie "pacjent = zło konieczne, a ja w tej poradni siedzę za kare" 3. Zarządza ryzykiem za rodzica... Facet najpierw mówi że szczególnie ważna jest kwestia uniknięcia potencjalnego przemieszczenia a za chwilę mówi "nie widzę przeciwskazań w wysłaniu 4 letniego dziecka do przedszkola ...

3. Zarządza ryzykiem za rodzica... Facet najpierw mówi że szczególnie ważna jest kwestia uniknięcia potencjalnego przemieszczenia a za chwilę mówi "nie widzę przeciwskazań w wysłaniu 4 letniego dziecka do przedszkola z gipsem na ręce"... Ja rozumiem że wykazuje dbałość o stan finansów w ZUS, ale widać nie do końca zdaje sobie sprawę jakie są ryzyka w przedszkolu gdzie jedna Osoba ma pod opieką 20 dzieci.

Ogólnie: Nawet kota bym do niego nie zaprowadził, a tym bardziej nie zaprowadzę dziecka.

Lekarz nadęty, zarozumiały, gburowaty, zupełnie nie wiem jak może pracować z dziećmi. Na szczęście nie doszło do konsultacji, opuściłam gabinet z córką po jego niestosownym, aroganckim i bezczelnym zachowaniu. Tragedia!!! Ocena powinna być 0.

Lekarz nieuprzejmy, uciszał niemowlaka - robiąc przy tym takie miny które pozostawię bez komentarza.Niekompetentny, zachowanie nieodpowiednie jak na osobę na tym stanowisku, zero empatii. Nie polecam.

Polecam Pana doktora, który wyleczył mojej córce ziarniaka pępka. Obyło się bez inwazyjnych metod i bez bólu. Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą, wykazał się dużą wiedzą w zakresie naszego problemu. Poza tym zależy mu na pacjentach (kontrolował moje dziecko raz w tygodniu do czasu aż zmiana znikła).

Wizyta w szpitalu przy ul.Truchana w Chorzowie z nienowlakiem.Doktor małomówny, niekontaktowy, nawet nie otworzył książeczki zdrowia. Zero zaanażowania.Ubogie tlumaczenie- trzeba zadac milion pytań.Sama musiałam prosić o kontynuację recepty i pytać czy mam przyjść do kontroli.Dramat.

Potwierdzam w 100% poprzednie negatywne opinie. Łaskę robi że zbada dziecko, 3 latek z wodniakiem - zaleca tylko obserwację. Przy kilku moich pytaniach odnośnie wskazań do zabiegu i badania usg skomentował tylko, że się naczytalam, chociaż żadnej wiedzy nie przekazał. Z łaską zrobił usg jąder chociaż papieru na kozetce po poprzednim pacjencie już nie miał sił zmienić, pewnie prywatnie jakby 200 zł rodzic zapłacił to by było wskazanie do usg. Ogólnie podsumował bardzo szybko, że nie widzi nieprawidłowości. Muszę przybiec w momencie gdy akurat będzie nieprawidłowość widoczna, bo na zdjęciach nie wystarczy :) Lekarz to jakaś pomyłka odradzam, stracony czas, lepiej wybrać kogoś kompetentnego.

Jestem pełna podziwu dla Pana Doktora. Wszystko wyjaśnił, nie pozostawił mojej córki bez pomocy,córka leżała na oddziale w Chorzowie, potem dolegliwość wróciły. DZIĘKUJĘ Panie Doktorze za poświęcony czas i dalsze wskazówki

Pan doktor minął się z powołaniem. Nieuprzejmy, niekontaktowy, opryskliwy, gburowaty a przede wszystkim niekompetentny. Na wizycie nie uzyskałam żadnej informacji, musiałam skorzystać z usług innego chirurga który na szczęście pomógł, a nie jak pan doktor stwierdził :"to już musi tak być". Nie polecam, ten człowiek nie nadaje się do badań dorosłych, a co dopiero dzieci.

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. Lekarz bardzo niekontaktowy, bez uśmiechu, od razu wyczuwało się dystans, jaki tworzył miedzy pacjentem. Tłumaczenie dolegliwości również bardzo niezadowalające, zdawkowe wręcz. I do tego dochodzi fatalne podejście do małego pacjenta - zero uśmiechu, za to bijący chłód. Dziecko wręcz błagało mnie, żeby już więcej tu nie przychodzić. Stanowczo odradzam!