prof. dr hab. Ireneusz Krasnodębski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

3,5

Kierownik I Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego WUM w Warszawie przy ulicy Banacha.

Prodziekan I Wydziału Lekarskiego WUM w Warszawie

Z inicjatywy prof. Krasnodębskiego w 2005 r. powstała Sekcja Żywienia Poza - i Dojelitowego Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Prof. dr hab. n. med. Ireneuszowi Krasnodębskiemu oraz dr.n.med. Gustawowi Lechowi - w dzisiejszych czasach najwyższemu gatunkowi człowieka z Kliniki w Warszawie oraz całemu personelowi - dziękuje za uratowanie życia taty i polecam wszystkim cierpiącym z "gwarancją" życia na 99 lat- kochająca córka K. Kolato oraz żona St. Wójcik-Dohojda. "JAK TRZEBA BYĆ MĄDRYM, ŻEBY BYĆ DOBRYM".... dziękuje...

"JAK TRZEBA BYĆ MĄDRYM, ŻEBY BYĆ DOBRYM".... dziękuje...

Cudowny czlowiek z wielkim sercem polecam !!

Cudowny czlowiek z wielkim sercem polecam !!

Przyszliśmy do Prof. na konsultację (pacjent onkologiczny) i poświęcił nam cale 3 min. za 180 zl. Nie spojrzał nawet dokładnie na przyniesione wyniki i oświadczył, ze stomia będzie konieczna!!!! na jakiej podstawie?? przeraził tym starszego pacjenta. Wiecej czasu poświecil wzdychaniom, ze ma jeszcze 2 pacjentów i ze jest juz tak strasznie pozno....ZENADA nie dosć ze nie pomogl to jeszcze mocno wystraszyl schorowanego czlowieka... i niepotrzebnie, bo operacja przeprowadzona w innym szpitalu udała sie bez wylonienia stomii. ODRADZAM!!!

ODRADZAM!!!

Lekarz po prostu nie zobaczyl wszystkich badań i tak sobie opinie powiedział ,patrzyl co chwile na zegarek i jak minęlo 10 minut to powiedział to wszystko i dziekuje .A ZA TO SKASOWAL 180