lekarz Ireneusz Marciniak

Gastroenterolog

Nie polecam. Jeszcze nigdy nikt tak mnie słownie nie upokorzył, podejście jak za czasów PRL. To, że nie znalazł przyczyny, to nie znaczy, że może prowadzić rozmowę na moje tematy prywatne, brak kultury i profesjonalizmu.

Choruję na chorobę wrzodziejącą jelita grubego od około 19 lat.Dzięki panu doktorowi po prostu żyję.To jest fachowiec najwyższej klasy i nie wyciąga pieniędzy jak inni utytułowani i bez pojęcia lekarze .Posłałam też moją córkę i też jej pomógł.Wszystkim którym mogę polecam bo warto.Ci z Dortmundu może by parę wykładów i praktyk odbyli u pana Dr.Marciniaka .Kto nie przeszedł tylu lekarzy z wielkimi tytułami zanim trafiłam do pana doktora Marciniaka niech lepiej się nie wypowiada. Wszystkiego najlepszego Panie doktorze .Żyj nam długo i pomagaj ludziom.

Jestem pacjentką doktora od dwóch lat. Trafiłam do Niego zupełnie przez przypadek, szukając po prostu lekarza gastrologa. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jego kompetencji, umiejętności, podejściem do pacjenta, poczuciem humoru. Gorąco polecam !

Byłam u Dr Marciniaka na kolonoskopii 20 października w Starogardzie Gdańskim. Badanie było wykonane w znieczuleniu to znaczy po podaniu leku do żyły przez panią pielęgniarkę po pewnym czasie usnęłam, nie odczuwałam tych przykrych dolegliwości, o których piszą i mówią inni pacjenci. Byłam bardzo mile zaskoczona i zadowolona. Po badaniu pan doktor Marciniak skrupulatnie wyjaśnił mi przyczynę moich dolegliwości, zapisał leki i zalecił stosowną dietę, a nie mówił jak inni: proszę stosować dietę lekkostrawną i unikać nabiału. Teraz już wiem co mogę jeść, a na co nie mogę nawet patrzeć. I wiem również, że leki to nie wszystko, właściwa dieta też jest bardzo ważna. Całkowity koszt wizyty to 450 zł, może na pierwszy rzut oka to drogo, ale za kolonoskopię w znieczuleniu i to z konsultacją po badaniu w innych gabinetach zapłaciłabym więcej bo około 600-650 zł (wiem, bo sprawdzałam). Oprócz fachowości i kompetencji panuje tam miła i przyjazna atmosfera. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Jestem mega zadowolona. Pan doktor, zwraca uwage na wszystkie aspekty danego schorzenia i nie boi sie podwazac opinii innych lekarzy. Jest bardzo dobrze zorientowany w najnowszych srodkach leczniczych. Super uprzejmy.

Bardzo dobry fachowiec,a najważniejsze że tłumaczy bardzo dokładnie.

Bardzo dobry fachowiec,a najważniejsze że tłumaczy bardzo dokładnie.

Jest przede wszystkim kompetentny, umie rozmawaiać z pacjentem, potrafi zażartować , "nie wozi się" jak inni lekarze.

Facet jest z innego świata - komunistyczne metody leczenia. Kolonoskopie robił mi 3 razy , pobierał wycinki i .... i tak 2 lata stracone. Nawet nie zrobił badania do końca (za jednym bólem) tylko zawsze do zagięcia wątrobowego. Leki to chyba w Farmindexie z 2000r znalazł. Szkoda czasu na tego faceta, dobrze czaruje pacjentów, a tak naprawde to błądzi i gubi się w zeznaniach. Ja nie polecam.

Leki to chyba w Farmindexie z 2000r znalazł.

Dr Marciniak to dobry fachowiec, leczy się u Niego mój brat, szwagierka i kuzyn i jak na razie wszyscy są zadowoleni. Już po krótkim czasie stosowania leków i przestrzegania wskazówek lekarskich cała trójka odczuła znaczną poprawę stanu swego zdrowia.Więc polecam Go wszystkim.!!!!

Prosze uwazac na tego lekarza.Stawia falszywa diagnoze,aby manipulowac pacjentem.Stwierdzil u mniePRZELYK BARRETTA.Zrobilam 4-krotnie gastroskopie-w Dortmundzie i w Gdyni.NIE MAM ZADNEGO BARRETTA.Mam na to dowody,w postaci opisow histopatolog.Dyrekcja starogardzkiego szpitala broni jednak swojego nieocenionego kolege...Viola.