lekarz Ireneusz Pepłowski

Internista

Wspaniały lekarz, kompetentny i bardzo miły dla pacjentów, wysłucha każdego i zawsze z uśmiechem, nie spotkałam się z tym żeby kogoś odesłał z kwitkiem. Jestem pacjentką doktora od 16 -stu lat i bardzo wiele mu zawdzięczam, pomógł mi nie raz i zawsze Jego diagnoza jest trafna. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego, kompetentnego i ludzkiego lekarza. Wszystkim życzę takiego wspaniałego doktora.

Lekarz z powołania!Miły sympatyczny zawsze wysłucha. Nie widze o nim opini gdyż w większości leczy dziadków z żabianki chyba bez neta :) dla kazdego ma czas wysłucha przyjmie mimo limitów. Odkąd zamieszkałam na Żabiance lepiej nie mogłam trafić. Polecam!!

Lekarz z powołania!Miły sympatyczny zawsze wysłucha.
Odkąd zamieszkałam na Żabiance lepiej nie mogłam trafić.
Polecam!!

Doskonały lekarz, kompetentny, uprzejmy, zaangażowany, dokładny, traktuje pacjenta po partnersku, a nie "z góry", a to rzadkość. Gdyby takich lekarzy było więcej, to nasza służba zdrowia, mimo problemów, wyglądałaby znacznie lepiej. Polecam!

BYŁAM PACJENTKA PANA DOKTORA ZAWSZE BYŁ MIŁY UŚMIECHNIETY BARDZO MI POMÓGŁ STAWIAJĄC DOBRĄ DIAGNOZĘ