dr n. med. Ireneusz Siewieradr n. med. Ireneusz Siewiera - zdjęcie profilowe

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbył w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, po czym rozpoczął studia doktoranckie w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W 2007 roku obronił rozprawę doktorską na temat oceny skuteczności leczenia znamion naczyniowych przy użyciu lasera KTP. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej odbywał w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Łodzi a następnie w Klinice Chirur...

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.

Po zabiegu jestem zadowolony. Dobrze że trafiłem do doktora Siewiery. Od samego początku do zabiegu wszystko poszło bez żadnych problemów. Z uwagi na to że na stałe nie mieszkam w Polsce zależało mi na sprawnej organizacji. Nie mam żadnych uwag do kliniki. Mogę śmiało polecać.

Nie spodziewałam się że jednym zabiegiem jesteśmy w stanie aż tak odmłodzić moją twarz. Po korekcie powiek wyglądam dużo młodziejj. Fakt, miałam zmęczone spojrzenie, które pewnie dodawało mi lat ale osobiście nie spodziewałam się aż takiej różnicy. Otrzymuje ostatnio bardzo dużo komplementów co tylko potwierdza że to była doskonała decyzja.

Efekty zabiegu ginekomastii: 4,8/5, opieka 5/5, rekonwalescencja: 4/5. Ogólnie jest dobrze. Najtrudniej to było podjąć decyzję.

Lifting bardzo udany. Jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki jak i samego zabiegu. Najtrudniejsza była rekonwalescencja ale po kilku dniach człowiek przyzwyczaja się do zaleceń, np. spania na wznak itd. Polecam

Trafiłam z polecenia innego lekarza plastyka a to musi o czymś świadczyć. Z efektów korekty nosa jest bardzo zadowolona, choć wiem, że jeszcze na pełne efekty muszę chwilę poczekać.

Jeśli ktoś rozważa wizytę u doktora Siewiery to pragnę go uspokoić. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie ukrywam, że konsultowałam kwestie liftingu twarzy u 4 plastyków i może tylko u 2 poczułam się zaopiekowana. W ostateczności trafiłam do doktora Siewiery bo przyjmuje we Wrocławiu. Polecam.

Zdecydowanie polecam. Trzeb abyć jednak zdeterminowanym bo czas oczekiwania na wizytę jest dość długi. No ale jak się jest dobrym to nie zaskakuje ilość pacjentów. Po ginekomastii nie ma śladu.

Jestem bardzo zadowolona z korekty powiek. Obyło się bez żadnych komplikacji. Bardzo sprawnie. Opuchlizna zeszła dość szybko. Bardzo bałam się powikłań ale na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Świetny specjalista. Spokojny i wyważony. Słucha pacjenta i nie narzuca. Efekt zabiegu korekty nosa bardzo dobry. Jestem zadowolona i gdybym miała jeszcze raz podjąć tę decyzję również oddałabym się w ręce doktora Siewiery.