lekarz Ireneusz Struzik

Laryngolog, Otolaryngolog

Bardzo dobry Lekarz Prowadzi mojego chorego brata już kilkanaście lat Podejście super i zawsze pomoże Dziękujemy bardzo

Bardzo miły pan, potraktował zgłaszane objawy poważnie i udzielił konkretnej odpowiedzi jak sobie z problemem poradzić i jakie są ewentualne następstwa zaniedbania rozwiązania problemu. Bardzo konkretny facet.

Polecam tego lekarza. Wie co robi, ma doświadczenie i niesamowite podejście do człowieka. Taki ludzki lekarz, choć dziwne, a jednak prawdziwe.

super lekarz,godny zaufania.polecam , ,trafnie postawil diagnoze,3 osoby wyleczyl

wspanialy lekarz i czlowiek ,polecam. operowal syna ,meza ,postawil prawidlowa diagnoze mojej mamie,oby wiecej bylo takich specjalistow

Bardzo kompetentny lekarz, godny zaufania, miły w obyciu, rzeczowy w diagnozie.

Bardzo kompetentny lekarz, godny zaufania, miły w obyciu, rzeczowy w diagnozie.

Polecam lekarza, uprzejmy fachowiec a do tego jeszcze z poczuciem humor.

Polecam lekarza, uprzejmy fachowiec a do tego jeszcze z poczuciem humor.

Bardzo gorąco polecam! Przeprowadzał bardzo poważną operację i jestem zadowolona w 100%. Jest osobą bardzo kompetentną, w sposób kompleksowy podszedł do mojego schorzenia. Jest nad wyraz uprzejmy, dowcipny i przede wszystkim wzbudza zaufanie. Na oddziale laryngologicznym w WSZ w Płocku jest najlepszym fachowcem o czym zdążyłam się doskonale przekonać.

LEKARZ GODNY ZAUFANIA <WSPANIALY CZLOWIEK

LEKARZ GODNY ZAUFANIA <WSPANIALY CZLOWIEK

to lekarz godny polecenia poświęcił mi dużo czasu wytłumaczył na czym będzie polegało leczenie rozwiązał mój problem